7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Zdravý a chutný chlieb bez námahy

Máte chuť na raňajky dať si voňavý chlieb, bez zbytočných éčok a neviete ho nikde zohnať?

Chodíte medzi regálmi a márne hľadáte chlieb, ktorý by neobsahoval žiadne éčka ani zbytočné prídavné látky?

Už nemusíte ďalej hľadať! Pretože máme pre vás skvelý recept na domáci Írsky chlieb. A navyše je veľmi ale vééééľmi rýchly.

Neveríte? … presvedčte sa sami :)

Skvelá správa :) Podarilo sa nám totiž získať jeden vynikajúci recept na RÝCHLY a CHUTNÝ chlieb! Tento recept nám prezradila naša kamarátka Daniela na našom živom seminári Škola Chudnutia v Bratislave.

A účastníci seminára mali oň VEĽKÝ záujem. Tiež som ho už piekla a poviem vám… Erik si ho nevedel vynachváliť…mmmkal a mmkal …. a to je pre mňa skvelá odozva, že je naozaj dobrý (myslím tým chlieb :)). A tiež nám od členov Školy Chudnutia Premium prichádzajú na tento recept pozitívne spätné odozvy. Čomu sa veľmi tešíme :)

Preto som sa rozhodla sa s vami oň podeliť.

Tak a ideme na to. Pripravte sa! Bude to rýchle :)

Budeme potrebovať len zopár ingrediencií (tak ako kedysi naše babky piekli :))

Ingrediencie:

450 g špaldovej múky
1 lyžička soli (možno aj trošku viac, podľa potreby)
1 lyžička trstinového cukru
1 lyžička sódy bikarbóny
500 ml bieleho jogurtu

Postup:

Zmiešame dokopy všetky suroviny, dáme do zapekacej misy na papier na pečenie a pečieme 1 hodinu na 180 stupňoch. Podľa chuti a potreby môžeme do cesta pridať semienka – ľanové, slnečnicové, sezamové prípadne mix. To je všetko :)

 fotka

Dobrú chuť :)

Pozor, chlieb je tiež sacharid

Pamätajte, chlieb patrí ku sacharidom, takže si ho doprajte radšej ráno a v doobedňajších hodinách s poriadnou dávkou chutnej zeleninky :)

Dole do komentárov sa podeľte s nami o vaše chuťové zážitky pri jedení tohto chlebíka a prípadne s čím ste si ho vychutnali!

Pokiaľ je pre vás chudnutie drina a neviete ako na to, začnite chudnúť jednoduchým spôsobom. A pokiaľ vás sladkosti stále ovládajú a vyskúšali ste množstvo diét a neúspešne, začnite chudnúť jednoduchým spôsobom. Prihláste sa ešte dnes do 7-dňového kurzu zdarma, kde každý deň dostanete 1 video s radami na chudnutie. Kurz je nezáväzný a je zdarma.

A ak ste sa rozhodli mlsať zdravším spôsobom, začnite si pripravovať sladké, zdravé dobroty z e-booku Zdravé a Sladké Finále, kde nájdete 32 zdravých, sladkých dobrôt, sladkostí a koláčikov.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu s manželom Erikom vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).