7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

RECEPT: Posilnite si imunitu so zdravým smoothie

Práve teraz je obdobie, kedy choroba na nás striehne z každej strany. Z úst ľudí každý deň počúvam, že ten či onen je chorý. Zamerať sa na posilnenie imunity je teraz viac ako aktuálne.

Náš kamarát Michal spolu s Peťkou pripravili v spolupráci s ďalšími autormi knihu plnú smoothie receptov, z ktorej sme pre vás vybrali recept na posilnenie imunity. Smoothie je rýchle a jednoduché a naviac pozostáva z aktuálnych a dostupných surovín.

Čítajte ďalej a dozviete sa skvelý smoothie RECEPT na posilnenie imunity :)

 

RECEPT na pomarančovo-jablkové smoothie

 Suroviny (1 porcia)

  • 1 pomaranč
  • 1 jablko
  • 1 kiwi
  • 1/2 cvikly
  • 1 list kelu
  • 1 šálka vody

Postup

1. Natrhané listy kelu a nakrájanú cviklu rozmixujeme vo vode.

2. Pridáme kúsky ovocia a postupne rozmixujeme dohladka.

3. Naservírujeme si do pekného pohára a schuti sa napijeme na zdravie :)

Niečo o recepte

Kombinácia pomaranča, jablka a kiwi robí toto smoothie nabité vitamínami a vlákninou.

Kel, tak ako aj iná listová zelenina, patrí k najzdravším potravinám na svete. Cvikla je výborným zdrojom antioxidantov, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu imunitného systému.

 

Ak však máte nadmernú tvorbu plynov, namiesto celej cvikly použite len jej šťavu – totiž v kombinácii s ovocím môže spôsobovať kvasenie a zvýšenú plynatosť :)

Ďalšie zdravé a jednoduché smoothie

Pomarančovo-jablkové smoothie sú len jedným zo 107+3 extra smoothie receptov z tlačenej knihy s názvom 107 neodolateľných SMOOTHIE RECEPTOV.

V tejto knihe nájdete ďalších 106+3 extra RECEPTOV na zdravé smoothie na každý deň. Túto knihu si môžete objednať výhradne v MARTINUSE. Nikde inde sa k nej nedostanete.

Práve teraz si ju môžete objednať za cenu 15,90 Eur.

Naviac ku tlačenej knihe získate aj ĎALŠIE SKVELÉ BONUSY. Aké?

 

               

1. e-book: 10 zdravých RAW receptov

2. e-book: Ako si správne vytvoriť jedálniček + 16 ukážkových príkladov

Pozrite si, ako kniha vyzerá vo vnútri

kniha1.jpg kniha2.jpg
kniha3.jpg kniha4.jpg

Čo na smoothie recepty hovoria ľudia,
ktorí ich už stihli vyskúšať?

Kreativita v kombinovateľnosti, lahodnosti chutí a zároveň odborné a praktické rady v oblasti zdravého stravovania - tým všetkým sa môže táto kniha prezentovať a to vo vydaní od skutočných odborníkov na vyživu.

Ako lekárnik sa snažím často zahrnovať smoothie do svojho jedálnička a musím sa priznať, že práve táto kniha ma v neskutočne veľa receptoch nanovo inšpirovala a otvorila obzor vo výbere nových zdravých surovín.

Páči sa mi, že sa autori nielen vyhrali s chuťovou stránkou a kombináciou jednotlivých druhov ovocia a zeleniny, navzájom ale zároveň vytvorili koncept receptov rozdelených podľa aktuálnych zdravotných problémov, ktoré sa vedia harmonizovať práve vďaka zdravo a nutrične vyváženému pomeru správne vybratého ovocia či zeleniny. Navyše spolu s úvodmi do jednotlivých kapitol tak vytvorili kolekciu, ktorá predstavuje naozaj praktickú knihu pre zdravý životný štýl.

Ľubica Mazúrová, Bratislava

Kniha předčila moje očekávání. Kromě samotných receptů na nejrůznější ovocné a zeleninové smoothie a jejich účinky na zdraví obsahuje spoustu tipů k přípravě smoothie i užitečné informace o zdravé stravě a jednotlivých složkách stravy.

Doporučila bych ji všem, kteří se zajímají o zdravý životní styl nebo si chtějí obohatit jídelníček." V oblasti zdravého stravování existuje spousta naprosto protichůdných doporučení a člověk neví, čemu má vlastně věřit. Vámi podávané informace ale vycházejí z věděckých výzkumů a líbí se mi, že právě nejsou nijak vyhraněné nebo striktní, ale jen doporučují. Oceňuji, že jste vegan friendly a nikomu nevnucujete svůj způsob stravování jako ten jediný správný.

Markéta Bartoníčková, Brno

Táto kniha je veľkou inšpiráciou najmä pre tých, ktorí sa rozhodli urobiť niečo so svojim zdravím. V knihe okrem receptov je aj vysvetlené prečo by ste mali smoothie pridať do svojho každodenného jedálnička a aké výhody to má pre naše zdravie. Pre ľudí čo so smoothie len začínajú je presný návod ako na to.

Kniha okrem lákavých smoothie receptov obsahuje aj tipy a rady ako bojovať proti rôznym problémom vďaka jednotlivým druhom ovocia a zeleniny. Smoothie mám rada a vďaka tejto knihe sa mi ešte viac rozšírili obzory v príprave týchto lahodných a zdravých nápojov. Určite odporúčam každému komu nie je jeho zdravie ľahostajné.

Lenka Múdra, Vitanová

A ak už dlhšie bojujete s kilami naviac a stále sa vám nedarí schudnúť, pozrite si 7 videí zdarma, v ktorých získate rady na chudnutie, ktoré nám samotným pomohli schudnúť. Erik schudol 29 kg, ja som schudla 6 kg. Nemáte čo stratiť, akurát tak kilá navyše.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).