7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Ako som konečne začala žiť … a objavila zmysel života

Po skončení vysokej školy som sa zoznámila s Erikom, mojim terajším manželom. Bolo nám spolu fajn. Náš spoločné chvíle boli fantastické … chodievali sme na pizzu, do cukrárne, na večere … Keď sme boli doma, kupovali sme si zákusky … najprv 1, potom 2, nakoniec sme skončili pri 3. To sme samozrejme zjedli za 1 večer. Potom sa pritrafila nejaká mrazená torta, ktorej sme nedali šancu a tiež padla za 1 večer.

Bolo nám fajn, až do tej chvíle, kým sme sa nepozreli do zrkadla. Kilečká postupne pribúdali, aj oblečenie začalo byť postupne malé. Vôbec sme si neuvedomovali, že žijeme nezdravo.

V zrkadle je PRAVDA ukrytá…

Nerada som sa pozerala do zrkadla, rada som nosila dlhšie a volnejšie tričká, ktoré zakrývali kilá naviac. Nemala som nikdy nadváhu. Pri mojej výške 174 cm a váhe 63 kíl mi všetci hovorili: „Z čoho chceš chudnúť, veď si chudá, poď sa radšej najesť.“ Ale ja som sama so sebou nebola spokojná – moje partie bruchu, zadok, stehná hovorili o niečom inom.

Už dlhšie som uvažovala, že s tým musím niečo urobiť. Nevedela som, do čoho sa pustiť a kde začať.

Jedno som vedela určite. Chcem schudnúť.

A tak som sa rozhodla. Začala som chodiť do posilky, vybavila som si osobného trénera, ktorý bol pre mňa záväzkom – keď som sa s ním už raz dohodla, znamenalo to pre mňa, že musím prísť, keď si za to platím.

Vedela som, že chudnutie nie je len o cvičení. Musím upraviť aj svoje stravovanie.

Tréner mi spočiatku posielal jedálniček – bola som nadšená. Ale vydržalo mi to len pár týždňov 2-3-max 4 týždne … Potom som pochopila, že je veľmi náročné stravovať sa podľa jedálnička.

Snažila som sa dodržiavať a jesť to, čo bolo v jedálničku. Aj napriek tomu, že v skutočnosti som mala chuť na niečo iné. Keďže som sa na obed stravovala aj mimo domu, v obedovom menu som nikdy nenašla to, čo bolo v jedálničku.

Jedálniček bol pre mňa VEĽMI OBMEDZUJÚCI!

Dosť bolo jedálničkov! Slávka, otvor oči!

Jedálničky som postupne vysadila a začala som sama študovať a zisťovať, čo by som mala jesť, kedy a hlavne PREČO!

Nebolo to vôbec jednoduché, začala som študovať knihy a vyhľadávať rôzne zdroje o zdravom stravovaní. Strávila som hodiny a hodiny ponorená v informáciach. Dosť často som bola zmätená. Veľa informácií bolo častokrát v rozpore, jeden článok niečo ospevoval, druhý to naopak odsudzoval. A ja som nevedela, čo je pravda. Až časom som postupne začala rozlišovať „dobré“ a naozaj kvalitné informácie. Zabralo to veľa času.

ŠŤASTNÁ. NADŠENÁ. ENERGICKÁ. SEBAVEDOMÁ. ŠTÍHLA.

NO, TO SOM JA, TO JE MÔJ NOVÝ ŽIVOT!

NO, TO SOM JA, TO JE MÔJ NOVÝ ŽIVOT!

Teraz, keď viem, ako, čo a kedy jesť, je to pre mňa nesmierne jednoduché. Všetky tie princípy zdravého stravovania nie sú vôbec zložité. A som presvedčená, že sa to dokáže naučiť každý, kto chce. Potrebujeme však tie správne a kvalitné informácie a chcenie.

Dnes keď som pochopila princípe zdravého životného štýlu, nepotrebujem poznať a ani podstupovať žiadne nezmyselné diéty. Vďaka tým správnym a kvalitným informáciám mám o 6 kg menej a váhu si naďalej udržiavam. Mám viac energie, som chudšia, rada sa pozerám do zrkadla /čo mi kedysi robilo obrovský problém/, mám väčšie sebavedomie, som šťastnejšia …

Šľahačku milujem :) 

Šľahačku milujem :)                                 Občas si dám aj zmrzlinový pohár…

Neznamená to, že si dnes koláč vôbec nedám. Mám rada aj sladké, ale poznám princípy a tie mi pomáhajú udržiavať si váhu takú, akú chcem a viesť krajší a zdravší život.

Zistila som, že naozaj veľa ľudí chce schudnúť, chce sa cítiť a vyzerať lepšie. Nevedia, ako na to. Nevedia, kde začať. Poznám množstvo ľudí, ktorí už vyskúšali čokoľvek na svete … ale stále sa im nepodarilo dosiahnuť svoj vysnívaný cieľ.

Takto som chudla …

Takto som chudla …

Dnes viem, že zmeniť životný štýl, zmeniť stravovacie návyky a v konečnom dôsledku aj schudnúť nie je nič zložité. Ja som schudla iba pár kíl (6 kg) a teda som sa preštíhlila. Môj manžel schudol 29 kg. Ale viem, že to dokáže každý, kto chce. Iba potrebujeme ísť tou správnou cestou. Potrebujeme správne a kvalitné informácie, ktoré nás k tomu dovedú.Práve preto som sa rozhodla pomáhať ľuďom, ktorí chcú mať šťastnejší, sebavedomejší, chudší život a chcú mať viac energie … len nevedia ako. Dokážem, viem a chcem im pomôcť.

Napĺňa ma, keď môžem pomôcť. Keď môžem byť pri tom a vidieť, ako sa krok po kroku menia životy ľudí k lepšiemu. Ako menia svoje stravovacie návyky, ako chudnú, ako sa mení ich pohľad na život … ako majú opäť úsmev na tvári a cítia sa lepšie.

Keď som bola malá, moja mamka bola chorá. Urobila som jej čaj, doniesla lieky, prikryla, zmerala teplotu … Bola som šťastná, že som sa mohla o ňu postarať a pomôcť jej. Napĺňalo ma to a cítila som sa pri tom naozaj šťastná.

Aj dnes cítim to isté, pretože som mohla pomôcť nielen mojej mame schudnúť a zlepšiť jej zdravotný stav, ale aj ďalším ľuďom. A to ma naozaj napĺňa. Chcem pomáhať všetkým ľuďom, ktorí chcú byť zdravší, chudší a štaštnejší.

— Slávka

PS: Ak chcete schudnúť aj vy, poradíme vám, ako na to s rozumom 🙂

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).