7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Schudli s nami a ich život

nabral nový rozmer

schudli s nami2.png

Video: Danka (schudla 21 kg) - osobné konzultácie + výživa

Chcem Vam podakovat za to, ze ste sa rozhodli pomahat druhym. vdaka Vam sa my podarilo to, co cely zivot nie. dokazal som schudnut 22 kg. z vahy 122 kg som teraz na 100 kg bez toho aby som bol psychicky na dne, neustale hladny a podrazdeny. schudol som jednoducho a z rozumom. citim sa super a hrozne sa tesim sam zzo seba. konecne sa nehambim chodit po vonku. naozaj Vam dakujem.

Peter Mammut (schudol 22 kg) absolvent kurzu Škola Chudnutia

Kým som aktívne športovala, tak mi telo nerobilo naschvály. Keď som oslávila päťdesiatku, tak hneď za ňou dorazili zmeny k horšiemu, ako vo výzore, tak aj v psychike. Pri výške 176 cm a z pôvodnej váhy 67 kg (po 2 deťoch) som postupne dosiahla váhu 93 kg. A to som mala niečo po šesťdesiatke. Dnes mi chýba do 70-ky 1 rok, ale moja váha sa hýbe dlhodobo medzi 74 a 75 kg, bez toho aby som vyzerala ako indiánska babička  takto mi je fajn.

Pre Školu Chudnutia som sa rozhodla preto, aby som bola “pod dohľadom” a v kolektíve. Vaše radostné spomínanie na vlastné faldíky, ktoré išlo ruka v ruke s odpustením sebe, ma fascinovalo. Neprehovárala som sa vôbec. Dodnes mám na chladničke váš Megaťahák, ktorý je večnou inšpiráciou čo nakúpiť, aby som uspokojila svoje chute. Moje telo malo to, čo potrebovalo a ja som mala rýchly prehľad možností.

Pre mňa boli TOP spomínané zdieľania s ostatnými a otvorené debaty, ktoré mi prídu ako “burza skúseností”. Váš spôsob komunikácie je fajn, bez tieňa mentorovania, stále z Vás srší radosť z faktu, že ste si veľa zažili osobne a viete ako na nás, hehe :)

Moja najväčšia váha bola 93 kg. Už pred Školou Chudnutia som chudla, ale moja váha mi kolísala hore-dolu. Škola Chudnutia mi prišla do cesty práve v tomto čase kolísania váhy. Keď som začala chudnúť so Školou Chudnutia, mala som 86 kg. Počas kurzu sa mi podarilo zhodiť 6 kg a po kurze som schudla ďalších 6 kg, takže dokopy 12 kg.

Po kurze som pokračovala v chudnutí ďalej podľa Vašich rád. Začala som chodievať do Centra zdravia, kde som sa chodila vážiť. Tam mi išlo hlavne o to, či je telo počas chudnutia dobre vyživené… a mám to potvrdené, že idem dobre. Teraz už tam 8 mesiacov ani nechodím a domáce váha mi dnes čerstvo oznámila, že som na 74 kg. Viac ani nechcem, takto som spokojná.

Takže celkovo od kedy som začala chudnúť, mám dole 19 kg, 93 kg na začiatku, 74 kg teraz.

Čo odporučiť? Určite nech nepočúvajú “domácich ani cezpoľných” poradcov, ale nech mažú do školičky, v ktorej je na začiatku “bucľato”, ale srdečne. A keď kolektív schudne, pocit srdečnosti zostane a k nemu sa pridá aj pocit šťastia, ktorý na rozlúčku namiesto medailí rozdá krídla všetkým absolventom, ktorí sa naučili spoľahnúť sami na seba.

Celý príbeh Milenky si môžete prečítať TU, spolu s fotkami PRED a PO:

http://www.skolachudnutia.sk/schudla-19-kg/

Milena (schudla 19 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Ja som veľmi pribrala počas tehotenstva ako skoro každá budúca mamina. Mám 2 deti (6 a 5 ročné). Pri prvom tehotenstve som pribrala 11 kg a pomyslela som si: "No, už by si mohla po 7 mesiacoch aj začať chudnúť." Ani som poriadne nezačala a lekár mi oznámil že budeme mať druhé dieťatko. Pri druhom tehotenstve som zasa pribrala 11 kg. Bola som ale šťastná, že mám 2 krásne zdravé detičky.

Keď som išla s deťmi na prechádzku a stretla som asi po 6 mesiacoch kamarátky, s ktorými som bola na pôrodnici a mali postavu modelky, priznám sa, závidela som im tú postavu, pretože ja som stále mala 22 kg naviac. Na váhe sa mi stále ukazovalo číslo 78 - 79 kg. Pri mojej výške 158 cm to bolo hrozné. Sama sebe som sa nepáčila a aj som si poplakala. Hovorím si: "Plačom a obdivovaním druhých neschudnem."

Našla som na internete Školu Chudnutia - 7 lekcíí zdarma. Boli tam rôzne príbehy o tom, ako ľudia schudli. Veriť alebo nie? Skúsim, veď čo môžem stratiť. Tučná som už aj tak. Prihlásila som sa. Kilá išli dole pomaličky, ale išli.

Pre mňa zo Školy Chudnutia bolo TOP to, že som lenivá na cvičenie a v Škole Chudnutia to odo mňa nikto nevyžadoval. Pohyb, je potrebný, ale že postačí aj chôdza. Mne nerobilo problém prechádzanie sa aj 2 hodiny doobeda a 2 hodiny večer.

S pomocou Školy Chudnutia sa mi podarilo schudnúť za 2 roky 22 kg. Teraz vážim 58 kg a som so sebou spokojná, nehanbím sa ísť na kúpalisko a obliecť si kraťasy.

Najviac som bola asi potešená, keď ma jedna známa, ktorú som stretla v meste po 2 rokoch a neodzdravila ma. Na druhý deň ma vyhľadala a ospravedlnila sa mi, že ma nespoznala a musela sa susedy opýtať, kto vlastne som.

Celý Zlatkin príbeh si môžete prečítať TU:

http://www.skolachudnutia.sk/za-2-roky-schudla-22-kg/

Zlatica (schudla 22 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

To, že som priprabala spôsobilo to, že som zmenila fyzicky aktívne zamestnanie na sedavé. Nadváhu som mala 5 rokov.

Cítila som sa stále horšie, unavenejšie, chorľavejšie a hlavne škaredo, nepríťažlivo, začala som mať komplexy a začali aj problémy vo vzťahu s manželom.

O Škole Chudnutia som mala som pochybnosti, že: “No heeej jasne… Ďalšia blbosť nejaká s jojo efektom.” Len čo som si pozrela prvé video zo 7-dňového kurzu zdarma, tak som si povedala…. “Hmmmmm, tak títo ľudia hovoria presne tak, ako to ja cítim, nepodporujú žiadne prípravky, neobmedzujú jedlo…” Dopozerala som posledné video a povedala som si: “Idem na to…”

Keď som zmenila ŽIVOTNÝ ŠTÝL a nedala som sa na DIÉTU, zrazu to krásne šlo dole. Za mesiac 2 kg dole ako nič. Nedrž diétu. Zmeň životný štýl. Toto mi zo Školy Chudnutia zvoní denne v ušiach a toto som si vzala k srdcu.

Môj výsledok so Školou Chudnutia je 6 kg za 3 mesiace, zdravotný stav sa zlepšil. Po mesiaci zmeny životného štýlu, som mala hepatalky v norme (pred polrokom som nevedome dostala žltačku typu B). Kazdý je užasnutý, že ako som schudla. Manžel je šťastný, že sa náš sexuálny život vrátil do normálu a celkovo náš vzťah je pokojnejší. Som nový, vysmiaty, spokojný a pokojný človek… Normálne ešte stále nechápem, že takto po dlhej dobe sa môže človek zase dobre cítiť.

Majte sa radi a doprajte si ten pocit šťastia. Zmeňte svoj život k lepšiemu, vezmite si k srdcu slová Slávky a Erika tak, ako ja.

Celý Jarkin príbeh si môžete prečítať TU, spolu s fotkami PRED a PO:

http://www.skolachudnutia.sk/po-5-rokoch-konecne-schudla/

Jarka (schudla 6 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"To, že som pribrala, spôsobilo hlavne málo pohybu, strava a užívanie hormonálnych liekov. Nadváhu som mala 20 rokov. Skúšala som rôzne diéty, rôzne prípravky "zaručene účinné", aj cvičenie, ale sem-tam 2 kg dolu a potom 3 hore. S kilami naviac som sa necítila dobre, hlavne som ťažko zháňala oblečenie.

Po mojich predošlých skúsenostiach s rôznymi formami chudnutia som samozrejme o škole chudnutia pochybovala. Rozhodla som sa to vyskúšať naplno po absolvovaní 7-dňového kurzu. Bolo to oveľa ľahšie, nehladovala som a hlavne kilečká išli dolu jedna radosť. Veľmi mi pomohol Megaťahák a potom aj videá, ktoré som si prehrávala neustále.

Schudla som celkovo 20 kg a okrem toho, že si konečne dokážem na seba kúpiť oblečenie aj atraktívnejšie, tak sa cítim oveľa lepšie po fyzickej aj psychickej stránke. Moje okolie bolo prekvapené mojou premenou a hlavne mi fandili. Ja osobne každému, kto sa mi zverí, že chce schudnúť, odporučím školu chudnutia ako jediný účinný prostriedok ako to môžu dosiahnuť."

Eva Jaššová (schudla 20 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"K mojej nadváhe mi dopomohla sedava praca a  jojo efekt pri dietach. Pred vstupom do Školy CHudnutia premium som skúšala diety aj jedalnicky... Zvažovala som či kurz Školy CHudnutia mi môže ozaj pomôcť, ale pri rozhodovani mi pomohli videá zadarmo. Bolo to hlavne prirodzenejsie, nie niečo čo iní predpíšu, ale skôr to, čo vyhovuje mne :) čiže ľahšie. TOP rada zo Školy chudnutia bolo dodržiavanie pitného rezimu.

A aký výsledok som so školou Chudnutia dosiahla? Zlepšenie imunity a samozrejme aj úbytok váhy... cca 12 kg. Mám teraz iný spôsob stravy a úplne vyhovuje mne aj manželovi. Ľuďom, ktorí chcú schudnúť a váhajú, či vstúpiť do kurzu, odkazujem: Určite sa to oplatí."

Alena Geršičová (schudla 12 kg, zlepšenie zdravia) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

"Ako som sa dopracovala k nadváhe? Jedla som veľa, hlavne nezdravé jedlá a nepravidelne. Skúšala som s prestávkami rôzne tabletky, jedálničky aj cvičenia. A prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Pred začiatkom “chudnutia” resp. zmeny štýlu som sa cítil nafúknutý, neohybný a ťažkopádny a stále som sa cítil unavený. Chudnutie je len sprievodný benefit mojej celkovej zmeny. Mal som výrazné bolesti krížov, kolien a pálenie chodidiel. Pred školou chudnutia som nič zvláštne neskúšal okrem mesačnej očisty vždy v januári, kedy som schudol 5-8 kg, ale rýchlo som ich nabral späť.

So Školou Chudnutia som schudol – od apríla 2013 do augusta 2013 – je celkový pokles váhy z 96 kg na 84 kg. Ale nie je to len o váhe, ale aj o zmene objemov.

Ja som schudol 12 a moja manželka 14 kg. Bez jej podpory by som to nedal a navyše celkom fajn túto zmenu berú aj naši 11 roční pubertálni potomkovia, ktorí s nadváhou mali problém tiež.

Cítim sa podstatne lepšie, spokojnejšie a vyrovnanejšie. Zmenil som priority – posedenia s kamarátmi v krčme a pred TV na “posedenia” na bicykli. V minulosti som sa cyklistike venoval vrcholovo, ale v dôsledku zdravotných problémov som s tým skončil a teraz som sa k tomu vrátil.”

Marek (schudol 12 kg) absolvent kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

"Moju nadváhu spôsobili 4 tehotenstvá, znížená činnosť štítnej žľazy, nevedomosť o správnom stravovaní, stresy, málo spánku, slabý pitný režim, prejedanie sa, slabá vôľa niečo zmeniť. Cítila som sa nemožne, pribúdali zdravotné problémy - i so srdcom. Skúšala som nejesť, cvičiť a možno dvakrát 90-dňovú diétu, pri ktorej som síce schudla, ale potom znovu pribrala

V práci som dala pre veľké stresy výpoveď a niekoľko mesiacov som ostala bez práce. Mala som na seba čas a veľmi som chcela urobiť čosi so svojim zdravím. Veľa som na túto tému študovala, čítala som knihy o správnom stravovaní, očistách organizmu... a v tom čase som sa dozvedela na nete aj o Škole Chudnutia. Mala som veľké pochybnosti o tom, či sa mi podarí niečo trvalo zmeniť a hoci to pre mňa bolo dosť nákladné, išla som do toho. Mala som pocit, že veľa z týchto informácii už poznám, ale potrebovala som nakopnúť, čo sa aj podarilo.

Chudnutie so Školou CHudnutia bolo to ľahšie, lebo som už vedela ako na to a dostavili sa i výsledky, z ktorých som mala radosť. Najviac sa mi páčilo to, že som dostala postup ako na to. Napríklad, že najdôležitejšia vec je pitný režim a postupné nabiehanie naň. Za 6 mesiacov som schudla 11 kg. Pás i boky sa mi zúžili o 12 cm, cítila som sa zdravšie, ľahšie, vynikajúco. 

Moje okolie si to samozrejme tiež všimlo, no tí čo ma videli takmer každý deň, pre nich nebol môj výsledok taký výrazný. Ale keď som sa po dvoch rokoch stretla s istými známymi, boli totálne prekvapení z môjho výzoru. Mala som z toho radosť.

Potom prišli Vianoce, vypekanie, viac som si dovolila, potom Veľká noc, viaceré rodinné oslavy a kilá začali opäť pribúdať. No teraz už viem ako na to, a nemôžem sa vyhovárať ani na štítnu žľazu, len na nedostatok sebadisciplíny. Takže aj keď som teraz nabrala znovu asi 4 kg, určite si nechcem na to zvyknúť, že by mi mali ostať. Stále verím, že s nimi zatočím aj pri tých všetkých pokušeniach zo strany kolegýň v novej práci (dezerty, koláče,...)

A ľuďom, ktorí váhajú, či vstúpiť do Školy chudnutia premium, stojí za to sa o to pokúsiť. Nič nestratia (okrem kilogramov a cm), ba naopak veľa získajú možno aj vo forme navráteného zdravia a obdivných pohľadov."

Cecília Blanárová (schudla 11 kg, v páse a bokoch -12 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"Nadváhu som dosiahla po poslednom pôrode vo veku 39 rokov a už som nedosiahla pôvodnú váhu, zvyšné kilá som nabrala po liekoch. Odvtedy bojujem s kilami stále. Chudla som s Herbalifom, ale bolo to drahé, drastické a po skončení išli kilá znova hore. Na optimálnu váhu som sa ani tak nedostala. Kilá navyše mi spôsobovali únavu.

Do Školy Chudnutia PREMIUm som sa prihlásila preto, lebo je to škola a nie diéta. Dobre som zarábala, chcela som aj finančne podporiť dobrú vec. Keď som sa prihlásila, už som bola v procese chudnutia. Napriek tomu, že boli vianoce a dovolenka, chudla som s vami ďalej. Najviac sa mi páčilo to, že to bol pokojný, rozvážny prístup, žiadne stresovanie, zákazy a príkazy, len vysvetlovanie. Dosiahla som úbytok 10 kg, a to som neprebrala všetky vaše rady. Teraz sme dvaja a ide to trošku ťažšie, keďže nevarím iba ja...

Je jasné, že sa cítim lepšie, no teraz radosť kalí choroba, ktorá nemá s chudnutím nič spoločné. A reakcia okolia? Ešte trocha a budem modelka :)A čo by som odkázala ľuďom, ktorí váhajú, či vstúpiť do Školy chudnutia premium? Nemôžu urobiť nič lepšie proti kilečkám navyše :) "

Miluše Palkovičová (schudla 10 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

"Pribrala som po 40. roku života, mala som menej pohybu a nezmenila som jedálniček. Nadváhu som mala asi 7 rokov. Pred Školou Chudnutia som skúšala Dukanovu diétu. Cítila som sa ťarbavo. Škole Chudnutia som dôverovala, schudla som 8 kg a zastavilo sa to. Ešte by som potrebovala schudnúť 6 kg.

So Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Moje kilá naviac zapríčinil hektický spôsob života, stres = emočné jedenie, jedenie vo večerných a nočných hodinách, múčne jedlá, chlieb a suchá strava pri práci. S kilami naviac som sa zle cítil, nakoľko pri svojej práci ,, maľovanie interiérov ,, sa musím aj zohnúť a maľovať pri zemi. Skôr to bolo dočasné chudnutie moje pokusy a nabral som ešte viac. No a nerád cvičím .

Prečo som sa rozhodol chudnúť so Školou Chudnutia? Dal som si záväzok do nového roku 2017 , že schudnem. Erika aj Slávku som poznal osobne, nakoľko sme im maľovali ich nový byt. No ani som netušil, že Erik mal kilá naviac, bol to pre mňa šok a povedal som si keď to dokázal on, dám to aj ja :-) Taktiež ma presvedčili úvodné videá zdarma a keď som zistil cenu kurzu a už vedel čo si kupujem, zasmial som sa. Bola a je to tá najlepšia investícia do zdravého života plného energie, elánu a nadšenia zo života. Odporúčam stránku www.skolachudnutia.sk všetkým priateľom a známym. Stojí to za to.

Chudnutie so Školou Chudnutia bola zábava, postačí zmeniť návyky , pitný režim, nákupy v obchodoch a úspech je zaručený. Zrazu sa cítite výborne,ste plný energie a jediná otázka vo Vašej hlave je ,, ako to, že som to nevedel a nemal tieto informácie už skôr !!!

A čo bola pre mňa TOP rada? No bolo toho určite viac, no výber je : 1. Pitný režim, 2. prvopotraviny a zdravá strava, 3. stop systém , 4. emočné jedenie atď... Dosiahol som lepší pocit zo seba, z pohybu, viac energie, zníženie hmotnosti z 95 kg na 90 kg a ešte nekončím. Optimum je 85 kg a ja to dám ! Nikdy, nikdy, nikdy sa nevzdávam :-)

Cítim sa výborne, radím kolegom a priateľom na čo si majú dávať pozor a ešte lepšie, nájdu všetko na skolachudnutia.sk / Okolie vníma moje výsledky pozitívne a fandí mi. Nikdy, nikdy,nikdy ale nikdy neváhajte a vstúpte ! Nie je čo riešiť. Postavte sa na prvý schod a cesta sa Vám za pomoci Slávky a Erika ukáže. Vpred priatelia !

Zdeno Zán (schudol 5 kg) absolvent kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"Nie veľmi zdravý spôsob stravovania spôsobil moju nadváhu. Pred Školou Chudnutie som skúšal diéty, tie skončili jo-jo efektom... Môj syn Martin Hurai z Prešova spolupracuje s Erikom a doporučil mi túto stránku...už pred časom som na základe knihy Diamondovcov - Ako si ovládať telo - schudol 15 kg za 2 mesiace, takže princíp mi bol jasný, obnovil som si návyky... preto Vám verím...a moja partnerka chodí aj do školy zdravia, s ktorou je veľmi spokojná...

So Školou Chudnutia sa mi chudlo veeeľmi ľahko... Pre mňa TOP rada je spôsob stravovania - pomaly, málo a vždy. A pitný režim, ktorý som predtým podceňoval, lebo som necítil pocit smädu... So Školou Chudnutia som schudol 9 kg za 2 mesiace.

Po kurze sa zmenila moja voľná mozgová energia, viem si už obuť ponožky bez fučania...Ľuďom, ktorí chsú schudnúť a váhajú či do kurzu vstúpiť, Školu Chudnutia vrelo doporučujem, určite to funguje, telo povie samo..."

Daniel Hurai (schudol 9 kg) absolvent kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

"To, že som v minulosti pribrala, bolo určite spôsobené množstvom chorôb, ktoré sa mi nakopili, nedovoľovali mi venovať sa dajakému obmedzovaniu v strave, nehovoriac o aktívnom pohybe.

Pred Školou Chudnutia som vyskúšala delenú stravu, rôzne krátkodobé diéty typu "kapustová polievka" a pod.  avšak po navrátení k normálnemu spôsobu stravovania sa vrátili aj stratené kilogramy. Aktívnemu pohybu som sa mohla venovať len krátkodobo, tak čo som krvopotne zhodila, to sa aj vrátilo.  Potom prišlo obdobie menopauzy a problémy s ňou spojené všetky snahy vrátili na začiatok. Podotýkam, že som nikdy nepatrila k zrovna štíhlym typom.

Keď som sa rozhodovola, či vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM, samozrejme som mala značné pochybnosti. Naštartovalo ma snáď vedomie, že nemám čo stratiť. Nepodarilo sa mi byť úspešnou na prvýkrát, ale ako sa hovorí, opakovanie je matkou múdrosti a človek musí určité návyky jednoducho dostať "pod kožu".

Nedá sa porovnávať či bolo chudnutie s kurzom Škola Chudnutia RPEMIUM ľahšie alebo ťažšie ako iné spôsoby, bolo to skrátka celkom iné. Najviac mi pomohlo uvedomiť si to, že všetko je v hlave a že opakovaním návykov sa dá dospieť k výsledkom. Človek sa jednoducho nesmie vzdať, inak nič nedosiahne.

So Školou Chudnutia som schudla, i keď kilogramový úbytok u mňa nebol nijako veľký - dajakých 5-8 kg, ide skôr o môj pocit a snáď zlepšenie zdravia. Ako astmatičke sa mi aj pri zhodení tých pár kg dýcha značne lepšie, nehovoriac o zlepšení ostatných diagnóz...

A čo na to hovorí okolie? Pravdupovediac názory okolia nie sú smerodajné, dôležité sú pre mňa moje pocity a to, že som sa veľmi jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom  naučila "ako na to" a verím, že aj keď malilinkými krôčikmi sa dá napredovať k zvolenému cieľu. 

Dôležité je určite nevzdávať sa hneď pri prvých neúspechoch, veď nikto nad nami nestojí s bičom, treba skúšať a opakovať až do prvých úspechov. Potom to už pôjde len ľahšie. Veľmi pomáhajú aj mnohé dodatočné mailíky v podobe rád a inšpirácií v Škole Chudnutia, ako aj to, že sa dá znova a znova pozrieť na všetky videá a zopakovať si všetky múdre a osvedčené rady..."

Božena (schudla 5-8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"Čo spôsobilo, že som v minulosti pribrala? Jednoduchá odpoveď - zajedala som - resp. ešte sa mi zatiaľ nedarí úplne nezajedať, aj keď sa to zlepšilo... Zajedala som stres (aj pozitívny), problémy... Skúšala som niekoľko diét, tabletky...hlavne ľahšiu cestu, bez uvedomenia si príčiny problému... 

Keď som sa rozhodovala, či vstúpim do Školy Chudnutia premium, mala som pochybnosti len a len o sebe, či to znova nebude len "márna snaha". Už pred prihlásením som si pár krát pozrela nejaké vaše video, takže som tušila o čo ide. Váš program ma oslovil práve preto, že ste nesľubovali žiadne zázračné návody, ale systematickú a postupnú prácu na zmene životného štýlu...

K rozhodnutiu som dospela po dlhých týždňoch nespokojnosti so svojim fungovaním, takže to bolo vedomé rozhodnutie, že tentoraz neidem chudnúť, ale idem zmeniť štýl stravovania. Váš program som si vybrala ako akúsi "barličku" aj v tom, že keď si už za to zaplatím, tak nebudem mať toľko výhovoriek prečo s tým po chvíli skončiť. Nemala som to tak, že je to ľahšie alebo ťažšie ako čokoľvek predtým, primárny rozdiel bol v postoji. Nerobilo mi problém absolvovať 8 týždňov v kurze Škola Chudnutia premium.

Nespomínam si špeciálne na TOP radu, všetko čo som videla mi dávalo zmysel. V princípe som všetko už predtým vedela/počula/čítala, ale tentoraz som to aj praktizovala. Páčia sa mi podklady, ktoré máte k jednotlivým blokom spracované - mind maps a megaťahák. Dá sa k tomu opakovane vracať. Schudla som cca 7 kg, v cm najväčší úbytok je 64 cm.

Cítim sa dobre. Naďalej si sama varím a spojila som si príjemné s užitočným, tak ako som si voľakedy zo sporáka utierala len prach, tak dnes trávim v kuchyni čas, skúšam nové recepty, nové chute a popri tom počúvam zaujímavé audio nahrávky/audio knihy. Okolie vníma pozitívne, že som schudla. Vníma to aj vzhľadom na to, že si nosím do práce krabičky s jedlom a zeleninou..:). 

A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť a váhajú, či vstúpiť do Školy Chudntuia? Že si musia primárne "nastaviť hlavu"

Eva Balážová (schudla 7 kg, celkový úbytok v cm - 64 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

"Nadváhu som mala 43 rokov a spôsobilo ju tehotenstvo. Pred Školou Chudnutia som skúšala delenu stravu, ktora donedavna na mna zaberala, teraz už nie. Pocitala som tiež kalorie, mala som prisnu dietu, skoro hladovku (od lekara). Pri rozhodovaní, či vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM som pochybovala hlavne o sebe. Vstup do Skoly chudnutia som brala ako uzposlednu moznost. Chudlo sa mi dobre zhodila som 7 kg, necele 2 kg sa mi vratili. 

Mne najviac pomahali Vase maily, ktore ma motivovali. V pase som schudla len asi 3 cm, nohy trocha viac, celkovo tych 7 kg bolo viditelnych, podla reakcii ludi. Teraz mam dolu 5.4kg, od vcera sa to tiež troška pohlo. Citim sa vyborne, podporujeme sa s priatelkou a okolie konstatuje, ze je to na nas oboch vidiet, ze sme schudli. Ja sice len 5,4 ale priatelka 9kg, ale je o 17 rokov mladsia. 

Ľuďom odkazujem, nech to rozhodne skusia. Je to urcite lepsie ako rozne nezmyselne diety po ktorych sa kila vratia spat. A co je hlavne, nehladuje sa."

Edita Riecka (schudla 5,4 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"Ahojte, nadváhu mám cca 10 rokov a spôsobilo to najmä to, že som bola operovaná, brala som hormóny a prestala som fajčiť. Až doteraz som to neriešila. Kila naviac mi prinášajú zdravotné problémy. Mam po päťdesiatke takže už sa to nabaluje.

Ked som sa rozhodovala, či vstupiť do Skoly chudnutia, nemala som pochybnosti. 7dňovy kurz zdarma sa mi páčil, bola som zvedavá čo ma ešte čaká. Zatial som schudla 7 kíl. Ak mám byť úprimna bolo to velmi jednoduché keď som sa pridržala vašich rád. najviac ma teší, že nepociťujem hlad a nie som obmedzovaná.

Najviac sa mi páčil ranný nakopávač, je to pre mňa velmi motivujúce. Zatial som schudla 7 kíl, pokračujem však dalej. Čo sa u mna zmenilo po Skole chudnutia? Jednoznačne stravovacie návyky, jedávam 5krát denne primerané porcie. Cítim sa ovela lepšie, okolie ma podporuje a to ma tiež nakopáva.

Ľudom, ktorí chcu schudnúť by som odkazala, nieje nad čím rozmýšlať a váhať, nič prirodzenejšie a jednoduhšie si neviem predstaviť. Lutujem to, že som sa neprihlasila skôr."

Janka Ballová (schudla 7 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"Dostala som sa do prechodu a kilá pribúdalli. Nebolo to veľa, ale vadilo mi to. Pred Školou Chudnutia PREMIUM som vyskúšala 14 dňovú diétu, behávanie a potom prípravky Herbalife - jojo efekt. Odmietala som chudnúť spôsobom, že budem stále kupovať dáke prípravky, ktoré neboli zrovna najlacnejšie.

Škola Chudnutia bola cenovo prístupná a neboli to žiadne prípravky, tak som tomu dôverovala. Nemala som čo stratiť, nemusela som nič užívať a stále niečo kupovať. Chudnutie bolo ľahké, bolo treba len osvojiť si návyky. Základom boli tekutiny, kde som robila najväčšiu chybu, lebo som skoro nikdy necítia smäd. Chlieb a pečivo som dávno predtým vylúčila.

Najlepšie boli rady ohľadom pitia a rozmýšľanie o jedle - uvedomenie si, či som hladná. So Školou Chudnutia som schudla 5 kg, zlepšila som stravovanie aj životosprávu a spôsob nakupovania - ak nebudem mať nezdravé veci - nebudem ich jesť. Teraz mám zaužívanú pravidelnosť v stravovaní, dodržiavanie pitného režimu, obmedzovanie pečenia aj jedenie sladkostí. Cítim sa lepšie, dávam si pozor na stravu. Moje okolie ma obdivovalo, že som dokázala schudnúť. Mohla som si obliecť veci, ktoré roky stáli. Stúplo moje sebavedomie."

Jarmila Kramárová (schudla 5 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"Priberať som začal po 50-ke. Asi hlavný dôvod môjho pribratia bolo, že som sa menej pohyboval. Mal som sedavé zamestnanie. Nesprávne som sa stravoval a nedodržiaval pitný režim. Teraz mám 59 rokov a snažím sa schudnúť. Zatiaľ sa mi podarilo schudnúť 5 kg.

Pred Školou Chudnutia som skúšal obmedziť stravovanie, cvičil som, viac som chodil peši, no po čase sa váha zas vrátila naspäť. Počas nadváhy ma boleli viac kĺby, hlavne kolená.

Samému človeku sa ťažko robí niečo pre seba. Skôr pomôžete iným ľuďom. Chcel som skúsiť niečo pre mňa nové, preto som vstúpil do Školy Chudnutia Premium. Zaujal ma ranný nakopávač. Rozhodol som sa zo zvedavosti a aj s úmyslom na trvalo zhodiť zbytočné kilá.

Určite je tento spôsob chudnutia dobrý a budem sa snažiť aj naďalej udržať si nadobudnuté návyky. Top rada zo Školy Chudnutia je snáď to, že treba pochopiť to, že telo nepotrebuje prijímať viac potravy ako mu v skutočnosti stačí.

Počas školy chudnutia som schudol 5 kg, menej ma bolia kolená. Zmenil sa môj spôsob stravovania. Prestal som žrať a začal som jesť. Jem päť krát denne. Snažím sa piť dostatočné množstvo tekutín (hlavne čistej vody). Dúfam, že mi to vydrží. Manželka a okolie to vnímajú pozitívne.

A čo by som odkázal ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Neváhať a nepochybovať o sebe samom. Nič nie je nemožné. Stačí len chcieť a vydržať. Pochopiť, že jeme preto, aby sme žili a nežijeme preto, aby sme jedli."

Pavol Varinský (schudol zatiaľ 5 kg) absolvent kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"Ja som priberala postupne po pol kile za rok a za 20 rokov to bolo už 10 kg. Priberanie spôsobilo aj sedavé zamestnanie, čiže mierne väčší príjem ako výdaj kalórií. Moja nadváha sa mi prestala páčiť, a tak som sa rozhodla s tým niečo urobiť, a to zmenou stravovania. Tak už dosť ! som si povedala. S kilami naviac som sa necítila dobre, nosila som desať kilový batoh so sebou. Skúšala som tablety na chudnutie, cvičenie ale napokon som zistila so školou chudnutia, že zmena musí nastať najprv v hlave, a potom v neposlednom rade pri výbere potravín a v stravovaní.

Do Školy chudnutia som vstúpila zo zvedavosti, či sa dozviem nejaké múdre informácie, a či ma motivuje Vaša Škola chudnutia. Od začiatku som Vám dôverovala, pretože som zistila, že to beriete pekne od podlahy. Je v tom systém a rozumné vysveetľovanie podstaty priberania, nie len nejaký "jedálniček". So Školou chudnutia sa mi chudlo a chudne fajn, pretože som nabrala veľa dôležitých informácií, ktoré ma presvedčili o správnosti postupov Školy chudnutia. Pravdepodobne mi najviac pomohol ranný nakopávač. RN od rána podával motivujúce videá a hlášky ako vydržať a nevzdať to.

So Školou chudnutia som schudla doposiaľ 4 kg, nie je to veľa, ale cítim sa lepšie a sebavedomejšie. Moje okolie mi tak trochu závidí :-) , že som opeknela, tým že som schudla. Pre ľudí, ktorí by chceli chudnúť, by som odkázala, aby neváhali a vzdelávali sa o stravovaní, pretože pokiaľ sa nedozvedia o fungovaní svojho tela viac, nedokážu schudnúť a nebudú so sebou spokojní. Som rada, že som sa zúčastnila Školy Chudnutia - ďakujem."

Zuzana Rajčanová Hatalová (schudla 4 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

"Neviem presne čo spôsobilo moju nadváhu, ale asi nadmerný príjem potravín. Nadváhu mám už vyše 30 rokov. Skúšal som prípravky Herbalife a schudol som okolo 17 kg. Kilá naviac mi nikdy nejako výrazne nevadili, ale teraz už áno!

Vstúpiť do Školy CHudnutia premium som sa rozhodol, lebo táto alternatíva chudnutia nie je založená na žiadnych "zázračných " prípravkoch , ale na makaní sám na sebe. Vybral som si Vás sám, takže dôvera tam je od začiatku. Pochybnosti som mal a mám. Rozhodol som sa takže robím ako radíte a čas ukáže ako sa to vyvinie. Zatiaľ je 10 kg v nenávratne... Snažím sa to nebrať ako chudnutie, ale prosto ako zmenu štýlu. TOP vec zo Školy CHudnutia je bezprostredná podpora.

Moje okolie mi drží palce. Rehoce sa ako tu skáčem na váhu  a keď sa tu oháňam s krajčírskym metrom v ruke kvôli tabuľke :)))) Ľuďom, ktorí chcú schudnúť, by som odkázal, že Škola CHudnutia je cesta, ale výsledok závisí len na nás ....."

Mikuláš Csomós (schudol 10 kg) absolvent kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"Nadváhu som mala takmer celý život, spôsobil ju môj štýl života, moja psychika... Vyskúšala som nekonečné množstvo diét s menšími či väčšími, ale za to nie trvalými úspechmi. S kilami naviac je to horšie so sebavedomím, raz sa mi podarilo zhodiť 16 kíl, po roku však boli nazad.

Keď som sa rozhodovola, či vstúpiť do Školy Chudntutia premium, povedala som si, že toto bude môj posledný pokus. Pravdu povediac, zhodila som pár kíl, ešte nie som na konci a nevzdávam sa, beriem tablety na moju štítnu žľazu.… Niekedy som sama na seba nahnevaná, že nedokážem odolať niektorým lákadlám a niekedy si myslím, že nemám pevnú vôľu :) Ospravedlňujem sa, možno som už stará a nikoho nezaujímajú moje kilá naviac :)

Chudnem síce pomaly, lebo sa mi nechce zaoberať sa len stravou... Ale stále mám však na pamäti pitie čistej vody, žiadne sladké, sledovanie etikiet… A naviac, obľúbila som si niektoré jedlá, o ktorých som ani netušila, napríklad taký cottage cheese :)

A aký je výsledok so Školou Chudnutia? Dosiahla som úbytok kíl, viac rozmýšľam, čo a ako jem, jem lepšie a kvalitnejšie potraviny, cvičím sa v trpezlivosti, rozhodne nemám cieľ schudnúť 10 kíl za týždeň. Každé stratené kilo vyvolá vo mne potešenie a pohladenie sebavedomia, pokračujem a dúfam, že to bude ešte lepšie...

Ľuďom odkazujem, že nemusia váhať, treba do toho ísť, lebo okrem množstva dobrých rád, sú vedľa vás ďalší a výmena skúseností s inými je fajn, proste treba komunikovať s ľuďmi a človek zistí, že nikdy nie je sám..."

Sylvia Česánková absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

"Nepravidelná strava, stres a diety spôsobili 16 rokov priberania a nadváhy. Pred Školou Chudnutia som vyskúšala diety, tabletky, cvičenie… nachviľku som schudla a potom šli kilá opäť nahor. Cítila som sa nepohodlne, proste VELKA.

Potom som dostala tip od kamarátky, ktorá s Vami chudla. Spočiatku ma odrádzala popravde cena kurzu ale potom som si povedala že keď to funguje prečo nie. So Školou Chudnutia sa mi chudlo doslova v pohode. A veľmi mi pomohli motivačné e-maily. Ale tiež Technika štart stop a celkovo psychologia celeho postupu učenia a chudnutia. Nakonice som schudla a cítim sa lepšie, sexi. 

Mala som zdravotné problémy a aj napriek tomu, že sa moja váha troška zdvihla, ďalej dodržiavam zásady zdravšieho životného štýlu, mám viac energie cítim sa fajn. Známi aj rodina si všimla že som schudla, komplimenty potešili.

A ľuďom odkazujem: “Skúste zabudnúť na jedálničky a keď sa aj neodhodláte na školu chudnutia prémium, pozrite si aspoň základne videa a dajte sa na veselé jednoduché chudnutie."

Ľuboslava Vadíková absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"To, že som v minulosti pribrala, spôsobilo to, že som prestala fajčiť, začala som si cigarety kompenzovať sladkosťami. Pred Školou Chudnutia som vyskúšala diéty, nejesť a doplnky stravy. Chcela som vyskúšať niečo nového, pokusiť sa bojovať s nadváhou, tak som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM.

So Školou Chudnutia sa mi chudlo celom ľahko. TOP vec, ktorú som sa naučila, bolo uvedomiť si nutnosť pravidelnosti a dostatočného pitného režimu. Schudla som cca 15 cm v páse, ďalšie centimetre z bokov a stehien.

V chudnutí stále pokračujem, zmenila som jedálniček, výrazne som “spravidelnela”, ešte ma čaká minimálne 15 kg. Ľudom doporučujem, premýšľajte, nedajte sa hneď na zázračné metódy, ukáznite sa."

Jarmila Gelová absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

“Skušala som rôzne diéty, ale vždy ked skončili, tak som sa vrátila naspäť a pribrala som ešte viac. Cítila som sa ako slon. Neohybná, ufučaná nepríťažlivá, proste hrozná.

Od februára 2013 do júna 2013 som schudla cca 20 kg.

Teraz sa cítim fantasticky. Ohybná, príťažlivá, sebavedomejšia a hlavne oveľa oveľa spokojnejšia. Naučila som sa ako sa zdravo stravovať. Naučila som sa jesť hodne zeleniny, čo som doteraz vždy zabúdala a veľa piť, čo som sa vždy vyhovárala, že nemám čas.”

Zuzana (schudla 20 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Zdravím Vás. Ja som Vás pred asi dvoma mesiacmi kontaktoval a prosil o pomoc pri chudnutí.

Mám bechterevovu chorobu a trpím nadváhou. Ako 28 ročný meriam 165 cm a vážil som 96 kg. Moj pohyb bol obmedzený ešte aj kvôli zlomenej nohe, s ktorou som po operácii. Ale po dvoch mesiacoch rehabylitácie mi odporúčili stacionárny bicykel, na ktorom som strávil pol hodiny každý deň.

Vďaka Vašim radám zo 7 dňového bezpl. kurzu chudnutia som sa dnes vážil a bol som milo prekvapený. Za dva mesiace iba pol hod.stac.bycikla (inak málo chôdze o barlách) a Vašich rád som schudol 10 kg. Teras vážim 86 a dúfam že ešte schudnem. Dakujem.”

Jozef (schudol 10 kg) absolvent 7-dňového kurzu Škola Chudnutia ZDARMA

“Mne to sprvoti veľmi nešlo … Ale ak som si začala písať denník, čo som kedy zjedla, tak som pochopila, kde bola moja chyba.

Ja som od aprila dala dolu 14 kíl !!!! Chyba bola asi aj v tom, že som sa hanbila povedať okoliu, čo robím, aby ma zasa nevysmiali !

Teraz sa cítim úúúžasne, mám plno energie, a hlavne už viem PIŤ  “

Jana (schudla 14 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

“K mojim 91 kg mi dopomohli okrem nezdravého životného štýlu aj rôzne hormonálne lieky a stavy pred a po operácii chrbtice, žlčníka, štítnej žľazy a nádoru na nadobličke. Diétami sa mi síce podarilo vždy super schudnúť, ale samozrejme aj všetko nabrať späť + niečo navyše. Za hľadaním niečoho reálneho a skutočného bol zrejme môj pud sebazáchovy a túžba byť už konečne zdravá pre mojich 9 detí a atraktívna pre svojho manžela 

Som na seba, myslím si, naozaj právom pyšná, pretože sa mi podarilo za 3 mesiace, počas trvania vašej školy zbaviť sa prvých 12-tich kilogramov z 91kg na 79kg, ale čo je úžasnejšie, z obvodov meraných podľa vašej tabuľky, stratiť 94cm. Dúfam, že nenávratne 

Vyzerám lepšie, cítim sa lepšie a sebavedomie mi samozrejme stúpa, keď mi to moje okolie svojimi komentármi potvrdzuje.”

Lucia (schudla 12 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Dá sa povedať, že som sa cítil nie veľmi dobre. Bol som často unavený. Bolievala ma často hlava. Vyskúšal som mnoho diét, ale všetky mali jojoefekt. Chudnúť som začal z toho dôvodu, že som sa už necítil tak dobre ako kedysi.

So Školou Chudnutia som schudol, za päť mesiacov ,”zatiaľ” 12kg. Som veľmi rád, cítim sa super, určite budem pokračovať. Cítim sa oveľa lepšie, nie som taký unavený. Naučil som sa dodržiavať pitný režim a teším sa, že aj okolie si všimlo moju zmenu, nielen v stravovaní.”

.

Vladimír (schudol 12 kg) absolvent kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

“Cítila som sa poriadne zle. Trápilo ma večné prekyslenie, ťažko sa mi zohýbalo a nakupovanie šiat v obchodoch bolo pekne nepríjemné.

So Školou Chudnutia sa mi podarilo schudnúť 10 kg. Hurááááá a ujasnila som si , čo som robila nesprávne. Zvýšilo sa mi sebavedomie, lepšie sa cítim a viac sa zaujímam o zdravie. Nenechávam moje zdravie na lekárov, ale robím preň všetko, čo je v mojich silách a možnostiach.”

Magda (schudla 10 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Pred vstupom do školy chudnutia som sa cítila ťažko, nemotorne, ovísali na mne kusy slaniny.

Schudla som asi 8 kg za 3 mesiace. Teraz sa cítim výborne, mám energie až moc, ani ma nenapadne, že by som si mala dať sladké, slané, čosi malé.

Naučila som sa, že treba jesť a to pravidelne, a ak sa stravujete pravidelne a aj ak necvičíte, tak vidíte zmeny na pupku.”

Jana (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Asi pred 15 rokmi som mala zdravotné problémy a potom som dosť pribrala. Keďže som chcela všetko zhodiť, tak som absolvovala zaručené diety. Aj som vydržala, aj schudla bolo nadšenie a potom po skončení predpísaného jednotvárného stravovania za nejaký čas, kilečká som mala naspäť a čosi aj naviac. Opakovalo sa to niekoľkokrát. No JOJO efekt ako vyšitý. Zrazu som zistila, že moja váha prekročila 100kg. Bolelo ma celé telo, nohy, chrbát, hlava, žalúdok.

Potom som vstúpila do Školy Chudnutia. Schudla som 7-9 kg. Cítim sa dobre. Nebolia ma nohy a hlavne žalúdok. Začala som raňajkovať, snažím sa dodržiavať pitný režim. Už sa nestravujem podľa zaručených diét, ktoré aj tak dlhodobo nefungujú. Stravujem sa zdravšie a hlavne na čo mám chuť. Konečne nie diéta – ale zmena štýlu. Za všetko ďakujem.”

Milka (schudla 8kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

“Chudnúť som začala zo zdravotných dôvodov. Diét som skúšala veľa.Aj som schudla, aj opäť pribrala.

So Školou Chudnutia som doteraz schudla 7 kíl. Ešte stále potrebujem schudnúť. Určite sa mi zvýšilo sebavedomie a začala som športovať.”

Marta (schudla 7kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Ahojte, skúšala som diéty, ale bez výsledkov resp. vždy sa dostavil JOJO EFEKT. Mám problémy so štítnou. žľazou.

Schudla som 7,4 kg, a v cm – 72 cm zo všetkých častí tela za obdobie 5 mesiacov a keď som to teraz zrátala, tak som zostala zaskočená a príjemne prekvapená, lebo síce to ubúdalo po pár cm každý týždeň, ale výsledok je úžasný, teda aspoň pre mňa  ĎAKUJEM.

Zmenila som pitný režim, to bolo prvé, predtým som vlastne nič nepila, ak to porovnám.

Cítim sa oveľa lepšie, hlavne na šatníku je to vidno  Keď som začala dodržiavat pitný režim, tak som najviac schudla v cm, to bolo prvé a kedže mi táto info veeeeeeeeeeeeeľmi pomohla, tak som pokračovala ďalej :-)”

Maťka (schudla 7kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Rozhodla som sa schudnúť pre vysokú hmotnosť a nízky sexapeal 

Neschudla som veľa, asi 5 kg, lebo zmeny mi idú pomaly, hlavne učenie sa piť. Ale info boli poučné a nestresujem sa pri zavádzaní zmien tak ako predtým, chce to kompletnú zmenu.

Viem teraz, že treba ísť na to s úsmevom. Aj napriek malému úbytku mi pripudlo v šatníku viacero nádherných kúskov :)”

Zuzana (schudla 5 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

“Zdravotné problémy som nemala, ale necítila som sa dobre so svojou váhou. Skúšala som iné diéty, ale tie som vydržala držať najviac 2 týždne. Schudla som 5 kg za 3 mesiace.

Cítim sa dobre, zmenila som stravovacie návyky, zlepšila pitný režim a hlavne si stále udržiavam váhu, čiže žiadny jojo efekt.”

Alexandra (schudla 5 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Po dvoch tehotenstvách sa moje telo zmenilo a nemala som pocit, že som to ja. Desať kíl navyše mi vadilo. Diéty som predtým nedržala, pretože ja nemám dosť pevnú vôľu na držanie diét.

Vaša Škola Chudnutia mi pomohla vrátiť sa naspät. Schudla som za tri mesiace 4 kg. Po Škole Chudnutia sa mi podarilo viac kontrolovať sa, čo jem (nejedávam toľko sladkého), dodržiavam viac pitný režim, viac kontrolujem čo jem a viem si povedať, že toto si nedám.

Cítim sa určite lepšie, dokonca začínam mať pocit, že začínam to byť ja. Oveľa viac si uvedomujem čo jem, neriešim problémy jedlom, sladké mi ani nechýba, zlepšila som pitný režim.”

Marta (schudla 4 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Nikdy som netrpela nadváhou. Skôr naopak. Moje okolie vždy považovalo moju postavu za dokonalú.

Škola Chudnutia sa mi ako taká veľmi páčila. Za dva mesiace som schudla “iba” 4 kg. Nepovažujem to za neúspech, nakoľko mi nešlo o pokles hmotnosti, ale o zníženie tukov v tele. V páse mám o 7 cm menej a obvod pásu mám po 40-ke 62 cm. Z tukov som schudla cca 3 kg.

Teraz sa cítim výborne. Od septembra začnem aj pravidelne doma cvičiť, aby som si vybudovala viac svalovej hmoty.”

Anna (schudla 4 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

"Predtým som skúšala Dukanovú diétu. Chcela som si trošku zoštíhliť postavu, zhodiť tak 7 – 10 kg.

V marci som sa zapojila do Školy Chudnutia. Áno, schudla som, 3,5 kg od marca do júla. Nie je to veľa , ale vždy keď som chudla, tak išlo dole maximálne 1 kilo za mesiac.

Ešte som len v polovici dosahovania svojej vysnívanej váhy, ale už cítim, že oblečenie nie je až také tesné. Pitný režim som dodržiavala už mnoho rokov, ale vďaka vám som začala jesť pravidelne, jesť viacej zeleniny…"

Martina (schudla 3 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"To, že som pribrala, spôsobili 2 tehotenstvá a zlá životospráva. Pred Školou Chudnutia som skúšala cvičenie, jedálničky ale nepomohlo, cítila som sa veľmi zle. Keď som objavila Školu Chudnutia, mala som pochybnosti, či to môže pomôcť, nedôverovala som tomu, nakoniec ma povzbudili videá a osobný telefonát. 

So Školou Chudnutia to bolo ľahšie, lebo všetko ide postupne a pomaly, dobre sa na to zvyká a mení sa to hlavné: zlé návyky. No pre mňa je ťažké udržať sa v motivácii. Najviac mi pomohol Megaťahák, lebo ho mám stále na očiach a ustavične mi pripomína čo mám jesť a nedovolí mi hrešiť.

A výsledok? Úbytok kíl zhruba 3 kg, ale 6cm v páse a asi 5 v bokoch, cítim sa oveľa lepšie a hlavne nekončím :-)  Naučila som sa, že to nie je o chudnutí, ale o zmenách v hlave, že som mala z detstva zlé návyky a na niektorých musím ešte poriadne popracovať. Rozdiel nie je len v stravovaní, ale aj v energii. Mám oveľa viac energie a stíham viac fyzickej námahy než predtým

A ľuďom odkazujem, mali by to rozhodne skúsiť."

Lenka Blaňárová (schudla 3 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Niečo robiť so sebou som sa rozhodla, keď mi ručička na váhe išla stále hore a stále som mala “nafúknuté brucho”. Hlavné bolo ustálenie váhy.

So Školou Chudnutia som schudla tak dve kilá, nie je to veľa. Ale naučila som sa nakupovať a zlepšila sa mi postava, nemám už tak nafúknuté brucho. Ja som potrebovala skôr poupratovať si v hlave a stále na tom frčím, takže nie je toho koniec, ale stále sa zdokonaľujem.

Jednoznačne zlepšenia! Hlavne zvýšenie sebavedomia, robiť zdravé veci, viac chodím pešo, venujem sa viac dcére pri jej pohybových aktivitách. Pohár s čistou vodou už má svoje stále miesto jak doma tak v práci. A hlavne naučila som sa, alebo lepšie povedané učím sa správne nakupovať.”

anonym (schudla 2 kilá) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“V prvom rade sa vám chcem veľmi pekne poďakovať za všetky vaše videá, bonusy a dobré rady, keďže mi tento týždeň prišlo posledné video a musím sa priznať, že mi to bude chýbať…

Čo sa týka chudnutia môj plán sa skoro naplnil, už mi chýbajú len nejaké 2 kilá, ale čo je podstatnejšie, zhodila som 47 cm, čo je pre mňa veľmi motivujúce.

No a to najdôležitejšie nakoniec – zmenila som mnoho zo svojich zlých návykov, čo sa týka stravovania, cítim sa ozaj výborne a pevne verím, že táto zmena životného štýlu bude trvalá.”

Katka absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

“Bola som unavená, nešťastná, nespokojná …

V prvom rade sa mi páči celý program a spôsob, ako to prezentujete a potvrdzujem, ze to funguje! Stotožňujem sa s tým!  Áno  začala som znova piť 2-3l vody denne … Začala som viac športovať a cítim sa oveľa lepšie, som menej unavená a mám viac energie 

Školu chudnutia beriem ako celok … Je tam veľa informácií, ktoré som ovládala aj pred tým … avšak len tú teoretickú časť. Veľmi sa mi páčila prepracovanosť a ukážky či tabuľky, čo ktoré jedlá obsahujú … nápady, inšpirácie … a hlavne, že schudnúť sa dá a “nebolí to”!

Žiadne diéty, odriekanie, ale práve naopak, pestrá zdravá strava. Aby som nezabudla na čerešničku na torte … 2jka ako vy! Ste skvelí! Ď A K U J E M!!!”

Erika absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Cvičeniu som sa venoval už od strednej školy. Dosiahol som pekné výsledky. Stravoval som sa zdravo, až prišlo to prelomové obdobie, kedy som odcestoval za prácou do zahraničia a išlo to so mnou dole vodou. Stravu som už upravenú nemal, aby som zvládal tažkú fyzickú pracu a začal sa lepiť na mňa nežiadaný tuk. Skúšal som rôzne diéty, no po pár tyždňoch som sa vrátil k starým stravovacim návykom, kedže som sa cítil slabý.

V škole chudnutia som sa dozvedel veľa informacií, ktoré mi doposiaľ chýbali.”

Dušan absolvent kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

“Pred Školou Chudnutia som sa cítila dobre. Nemala som žiadne zdravotné problémy. Neskúšala som žiadne diéty. Nepotrebovala som schudnúť. Som manželka a matka a pre svoju rodinu chcem to najlepšie. Potrebovala som informácie.

Schudla som 1 kg. Cítim sa veľmi dobre, zvýšila sa mi energia a hlavne chuť pokračovať v štúdiu a v zdravšom spôsobe života. A moja rodina ma v tom podporuje, pretože pozitívne výsledky je možné vidieť na mne, aj na mojej rodine (manžel a dve deti, ale aj sestra a maminka).”

Ildy absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Chcete už KONEČNE začať chudnúť aj Vy? Urobte prvý krok:

“Pred vstupom do školy chudnutia ma motivovalo hlavne to, začať so sebou niečo robiť. Mám 27 rokov, ale miernu nadváhu, ktorá vznikla sedavým zamestnaním, nedostatkom pohybu a zle vybranou stravou, resp. nepravidelným stravovaním. Samozrejme k tomu sa pridružili rôzne zdravotné problémy, ako alergia, ušné problémy, problémy so zažívaním, nadúvaním atď.

Teraz sa cítim podstatne lepšie, menej bývam unavená, viac energie, väčšia chuť aj športovať alebo niečo robiť. Včera som s priateľom prešla na bicykli 20 km, čo je u mňa celkom úspech a bez nejakého väčšieho zadýchania.”

Katka absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

"Moju váhu spôsobil stres, prejedanie formou neustáleho maškrtenia, dojedanie porcií, ktoré deti nedojedli. Pred Školou Chudnutia som skúšala rôzne diéty...z postupných kíl navyše mi bolo do plaču. Ku Škole Chudnutia som sa dostala tak, že ma inšpirovala moja kamarátka, ktorá mi posla link na vaše krátke videá.

So Školou Chudnutia sa mi chudlo príjemne, bez pocitu hladu...správne pitie vody robí zázraky...pri ostatných diétach je frustrujúce hladovanie. Pre mňa top rada z kurzu je mať na očiach krásne šaty z môjho šatníka, ktoré chcem opäť nosiť a už spomínaný správne dodržiavaný pitný režim.

A aký je výsledok? Úbytok váhy síce pomalý, ale účinný, postupná strata brušného tuku...!!! Ustupovanie bolesti kĺbov, menšia dýchavičnosť. Cítim sa lepšie a bude to ešte lepšie, keď skončí vážna rodinná udalosť.

Ľuďom, ktorí chcú schudnúť, by som odkázala, nech neváhajú."

Mária Hroncová absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).