7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Rýchla a zdravá večera zo zeleniny

IMG_5592.jpg

Prišli ste domov z práce hladní, no nechce sa vám pripravovať zdĺhavé jedlo? Ste hladní a radi by ste si pochutnali na rýchlej, zdravej a chutnej pochúťke?

Mám pre vás skvelý tip na rýchlu a zdravú večeru. Nepotrebujete tráviť dlhé hodiny pri sporáku, aby ste si pripravili chutnú a zdravú dobrotu.

V článku nájdete recept na skvelú zeleninovú večeru. Dobrú chuť.

Keď mám dlhý deň, prídem domov a veru, nechce sa mi ešte ďalšiu hodinu, dve vystávať v kuchyni a pripravovať večeru. Chcem si oddýchnuť, no zároveň si chcem pochutnať a dopriať svojmu telu niečo zdravé a ľahké.

Je to aj váš prípad? Tak tento RECEPT si určite zamilujete. Erik si ho nevedel vynachváliť a to nezje len tak hocičo :)

Nech sa páči, tu je :)

Porcie

2

Suroviny

- 1/2 póru
- 1 tempeh - údený
- čierny sezam
- maslo alebo olej (môžete použiť klasické maslo, bravčovú masť, ghee maslo alebo olej)
- zvyšné rizoto alebo iná príloha z obeda (ak sa vám zvýši trochu prílohy z obeda, viete ňou krásne spestriť večeru). Ak nič z obeda nezvýši, môžete si uvariť ryžu alebo použiť namiesto polovičky póru 1 celý pór.

Postup

Nakrájame si pór na krúžka a dáme ho opiecť na masle do mäkka. Môžete ho dochutiť koreninami, ja som ho nechala čistý, keďže som použila chuťovo výrazný, údený tempeh.

Medzitým si nakrájame tempeh na tenké plátky a dáme do zlatista opiecť z každej strany na panvicu.

Ďalej si na malú panvičku nasypeme čierny sezam (môžem byť aj klasický biely) a zľahka ho opražíme. Je treba byť pozorný a sezam miešať, aby sa nepripálil.

Keď je pór orestovaný a mäkký, môžeme ho odstaviť a servírovať na tanier. To isté s tempehom, keď je do zlatista opečný z obidvoch strán, servírujeme na tanier. Mne sa z obeda zvýšilo trochu zeleninového rizota, tak som ho zúžitkovala, zohriala a naservírovala k póru a tempehu. Nakoniec som to posypala opraženým, čiernym sezamom.

Erik si túto večeru veľmi pochvaľoval :) Napriek tomu, že zeleninka s rizotom mali menej výraznu chuť, údený tempeh to všetko krásne vyvážil. Večera, ktorá bude chutiť aj náročným papkáčom :)

 

Dobrú chuť :)

 

Ak chcete ďalšie takéto zdravé recepty, objednajte si e-book Zdravé a Sladké Finále a k nemu dostanete e-book 31+1 zdravých receptov ako BONUS ZDARMA.

Za cenu 14,90 Eur získate:

1. e-book Zdravé a Sladké Finále

- obsahuje 32 zdravých receptov na sladké dobroty

2. e-book 31 + 1 zdravých receptov

- obsahuje 32 zdravých receptov (na raňajky, desiatu, obed, olovrant, večeru)

A ak už dlhšie bojujete s kilami naviac a stále sa vám nedarí schudnúť, pozrite si 7 videí zdarma, v ktorých získate rady na chudnutie, ktoré nám samotným pomohli schudnúť. Erik schudol 29 kg, ja som schudla 6 kg. Nemáte čo stratiť, akurát tak kilá navyše.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).