7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

RECEPT: Zdravá cviklová polievka

thumb_IMG_6058_1024.jpg

Pomaly ale isto sa dni ochladzujú a nám sa žiada na žalúdok niečo teplé.

Čo poviete na rýchlu, zdravú a k tomu ešte aj oku lahodiacu polievku?

Uvarte si podľa tohto rýchleho receptu skvelú cviklovú polievku ideálnu na toto počasie. Váš jazyk si pochutí a váš žalúdok sa vám poďakuje.

Čítajte ďalej, v článku nájdete recept na túto fajnovú, krémovú polievku.

Cvikla patrí medzi najúžasnejšie potraviny. A to hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade je mimoriadne prospešná pre naše zdravie. Je liekom a zároveň účinnou prevenciom pred mnohými ochoreniami.

Nie nadarmo sa jej hovorí "krvavé zlato".

Naviac má úžasnú farbu. Vždy ma fascinuje keď rozkrojím cviklu a ona vám ukáže svoju sýtu a prenikavú farbu plnú životodarných látok.

Vyskúšajte túto zdravú zeleninu v podobe krémovej polievky. Potrebujete k tomu iba zopár surovín a za pár minút si už dokážete pochutnávať na skvelej, zdravej, chutnej a krásnej polievke.

Dobrú chuť :)

Porcie

4-5

Suroviny

- 2 veľké cvikly
- 1 zemiak
- čerstvý alebo sušený cesnak
- kurkuma
- čierne korenie
- himalájska soľ
- ocot

- slnečnica + tekvicové semienka

- ponorný mixér alebo MIOMAT (výrobník rastlinného mlieka)

Postup

Cviklu si očistíme a nakrájame na malé kocky. Zemiak takisto očistíme a nakrájame na malé kocky. Vložíme do hrnca, zalejeme vodou osolíme, okoreníme a necháme variť do mäkka.

Medzitým si nasucho na panvičke opražíme slnečnicové a tekvicové semienka. Buďte pri nich, neodbiehajte, pretože sa dokážu rýchlo pripáliť. Miešajte ich pohybom panvice.

Keď je cvikla mäkká, polievku odstavíme. Vezmeme ponorný mixér a vymixujeme do hladka. Keď polievka trochu vychladne, dochutíme troškou octu, soli, korenia.... ááááá skvelá, krémová polievka je na svete :) dobrú chuť :)

Ja som na prípravu polievky použila MIOMAT, do ktorého som vložila všetky suroviny, stlačila gombík SOUP a MIOMAT už vedel, čo má robiť. Uvaril, pomixoval a oznámil, že polievka je hotová :) v podstate vyššie uvedený postup varenia a mixovania urobil za mňa :)

 

Dobrú chuť :)

Ak chcete ďalšie takéto zdravé recepty, objednajte si e-book Zdravé a Sladké Finále a k nemu dostanete e-book 31+1 zdravých receptov ako BONUS ZDARMA.

Za cenu 14,90 Eur získate:

1. e-book Zdravé a Sladké Finále

- obsahuje 32 zdravých receptov na sladké dobroty

2. e-book 31 + 1 zdravých receptov

- obsahuje 32 zdravých receptov (na raňajky, desiatu, obed, olovrant, večeru)

A ak už dlhšie bojujete s kilami naviac a stále sa vám nedarí schudnúť, pozrite si 7 videí zdarma, v ktorých získate rady na chudnutie, ktoré nám samotným pomohli schudnúť. Erik schudol 29 kg, ja som schudla 6 kg. Nemáte čo stratiť, akurát tak kilá navyše.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).