7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

O nás

slavka_erikSme manželia Hoffmannoví. V roku 2012 sme sa rozhodli, že začneme zdravšie žiť a zhodíme prebytočné kilogramy tuku. Začali sme viac študovať a zisťovať, ako chudnutie v praxi funguje.

Zistili sme, že diéty v praxi nefungujú. Jediná cesta, ktorou sa dá schudnúť natrvalo, je zmena životného štýlu.

Ako sa nám to darilo? Prečítajte si naše príbehy:

 

Ako som zhodil 29 kg a objavil, aké krásne je žiť zdravý život

erikAko malý chlapec som bol riadne šidlo. Behával som hore, dole, vždy som mal veľa energie na huncútstva. Keď som povyrástol, začal som športovať. Futbal, tenis, bicykel, v zime lyžovanie a korčuľovanie. Strednú školu som ukončil ako dobre stavaný mládenec. Ale potom to prišlo…
zobraziť celý príbeh ]

 

Ako som konečne začala žiť … a objavila zmysel života

slavkaPo ukončení vysokej školy som sa zoznámila s Erikom, mojim terajším manželom. Bolo nám spolu fajn. Náš spoločné chvíle boli fantastické … chodievali sme na pizzu, do cukrárne, na večere … Keď sme boli doma, kupovali sme si zákusky … najprv 1, potom 2, nakoniec sme skončili pri 3. To sme samozrejme zjedli za 1 večer. Potom sa pritrafila nejaká mrazená torta, ktorej sme nedali šancu a tiež padla za 1 večer.
[ zobraziť celý príbeh ]

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).