7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Skvelá mňamka = mrkvová pomazánka

Mám rada jednoduché a rýchle recepty. To už asi viete :) Vždy keď taký objavím, mám z toho veľkú radosť a hneď sa s ním idem podeliť.

Tentokrát je to ultra rýchly recept na mrkvovú pomazánku s cottage syrom. Čítajte ďalej a uvidíte, aká je to rýchla a zdravá pochúťka. A keď uvidíte fotky, hneď si ju budete chcieť pripraviť aj vy, ešte dnes :)

Náš kamarát Michal spolu s Peťkou pripravili v spolupráci s ďalšími autormi knihu plnú zdravých receptov, sladkých aj slaných, v ktorých som našla ultra rýchly a zdravý RECEPT na mrkvovú pomazánku s cottage syrom. Túto pomazánku pripravíte rýchlo a naviac obsahuje pre každého dostupné suroviny, čo ma veľmi teší :)

RECEPT na rýchlu a zdravá pomazánku z mrkvy a cottage syru z knihy 107 neodolateľných FIT RECEPTOV

 Suroviny (1 porcia)

  • 1 biely cottage syr
  • 1 veľká mrkva
  • 3 strúčiky cesnaku
  • 1 biely grécky jogurt
  • štipka sušenej bazalky
  • štipka soli

Priznám sa, v obchode som našla len odtučnený a nízkotučný cottage syr.

Namiesto gréckeho jogurtu, ktorý bol taktiež len odtučnený a nízkotučný, som si radšej vybrala poctivý smotanový jogurt "Zvolenský". Rozhodne nekupujte nízkotučné a odtučnený jogurty, pretože pomazánka bude potom veľmi riedka a vodavá. Radšej si kúpte smotanový jogurt, aby sa mohol vitamín A z mrkvy, ktorý je rozpustný v tuchoch, lepšie vo vašom tele vstrebať :)

Postup

1. Mrkvu ošúpeme a postrúhame na jemnom strúhadle spolu s cesnakom. (Ja osobne som si cesnak pretlačila - rýchlejší a jednoduchší spôsbo :) ) Ak nemáte radi príliš cesnakové veci, dajte cesnaku radšej menej, tie 3 strúčiky v pomazánke celkom cítiť, kto cesnak nemusí, radšej nech pridá menej a keď mu bude málo, vždy sa dá pridať :) My naopak cesnakové môžeme :)

2. Pridáme cottage syr, biely jogurt na zjemnenie, dochutíme sušenuou bazalkou a soľou. (Ja osobne som použila himalásku - ružovú soľ). V prípade potreby dochutíme inými bylinkami. Poriadne premiešame, aby sa suroviny spojili a hotovoooo :)

3. Podávame s celozrnným pečivom.

Niečo o recepte

Kombinácia mrkvy a cottage syru, či jogurtu je skvelá, pretože mrkva obsahuje vitamín A, ktorý je rozpustný v tukoch a práve cottage syr a jogurt tuk obsahuje (pokiaľ si teda nekúpite odtučnený cottage syr a jogurt, čo rozhodne neodporúčam). Práve preto je táto kombinácia skvelá, lebo sa navzájom dopĺňa :)

Ďalšie zdravé a jednoduché receptíky

Mrkvová pomazánka s cottage syrom je len jedným zo 107 skvelých receptov z novej tlačenej knihy s názvom 107 neodolateľných FIT RECEPTOV.

V tejto knihe nájdete ďalších 106 RECEPTOV na rýchle a zdravé dobroty na každý deň. Túto knihu si môžete objednať výhradne v MARTINUSE. Nikde inde sa k nej nedostanete.

Práve teraz si ju môžete objednať za cenu 15,12 Eur.

Naviac ku tlačenej knihe získate aj ĎALŠIE SKVELÉ BONUSY. Aké?

1. e-book: 1 Recepty na zdravé chuťovky (v hodnote 7 Eur) - Maškrťte zdravo a chutne. Množstvo receptov, vďaka ktorým zaženiete hlad zdravo.

2. e-book: Fitness plán pre ploché bruško a pevnú postavu (v hodnote 7 Eur) -15-minútové cvičebné plány na spevnie tela a zlepšenie nálady.

Pozrite si, ako kniha vyzerá vo vnútri

3.png 4.png
5.png 6.png
7.png 8.png

Čo na recepty hovoria ľudia,
ktorí ich už stihli vyskúšať?

Túto knižku som si zamilovala. Je skvelá na nakopnutie organizmu, je v ňom veľa užitočných rád, ako sa začať správne stravovať a tým si nielen prečistiť organizmus, ale aj zhodiť nadbytočné kilá. Najväčšou výhodou je, že všetky suroviny sú dostupné a nemusíte ich zháňať kade tade.

Určite ju odporúčam všetkým, ktorí majú radi zdravú stravu alebo sa chcú začať zdravo stravovať, aby si túto knižku zadovážili. Pretože nie je nič lepšie, ako cítiť sa dobre a zdravo! Je vidieť, že na nej pracovali skúsení ľudia a tak vedia, čo je pre nás dobré a čo nám dokáže pomôcť.

Žaneta Fuceková

Táto knižka je skvelá pomoc pre ľudí, ktorí majú chuť niečo urobiť pre svoje zdravie, ale sú príliš pohodlní alebo nemajú dostatok času na zisťovanie informácií o tom, čo je pre ich telo vhodné, aké potraviny sa majú počas dňa jesť a ešte aj hľadať nejaké chutné recepty, ktoré by obsahovali všetko potrebné, čo nášmu telu chýba alebo čo by malo dostávať. Úvod ma doslova strhol, nabudil a dostala som množstvo infomácií, aby som sa s radosťou pustila do toho. Samotná kniha je skvelo spracovaná.

Mária Grossová

A ak už dlhšie bojujete s kilami naviac a stále sa vám nedarí schudnúť, pozrite si 7 videí zdarma, v ktorých získate rady na chudnutie, ktoré nám samotným pomohli schudnúť. Erik schudol 29 kg, ja som schudla 6 kg. Nemáte čo stratiť, akurát tak kilá navyše.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).