7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

"Mala som o 35 kg viac"

Často nám píšete svoje príbehy, ako vám kilá dokázali znepríjemniť život a ako ste si s nimi dokázali poradiť. Svoje skúsenosti s nadváhou nám napísala aj Beáta, ktorá prednedávnom vážila o 35 kg viac ako teraz.

Prečítajte si jej príbeh a zistite, ktoré 3 jednoduché veci jej pomohli zhodiť prebytočných 35 kg nadváhy.

"Dnes čokoláde nemusím odolávať a viem si dať kocku, dve alebo aj nič a skladujem ju doma."

Hovorí Beáta Stehlíková. Nižšie si prečítajte celý jej príbeh, ako sa jej podarilo schudnúť úžasných 35 kg a vie si dopriať aj čokoládu.

Dobrý deň,

Veľmi sa mi páči Vaša snaha pomôcť obéznym ľuďom, a aj keď moja cesta zbavenia sa nadbytočných kíl sa neriadila iba pravidlami odpozeranými z Vašej stránky a školy, chcela by som sa s Vami podeliť o to, čo si myslím, že mi pomohlo, aby ste to podľa svojho uváženia použili alebo aj nepoužili pre ďalších.

Pokúsim sa zhrnúť to v niekoľkých bodoch. 

beata stehlikova.jpg

...píše Beáta...

1. Keď som sa prihlásila na odber článkov zo školy chudnutia mala som o 35 kíl viac ako dnes.

Bola som úplne vyčerpaná z kontroly a porušovania pravidiel zdravého stravovania. Môj najmladší syn mi pri jednej príležitosti vysvetlil, aké je vyčerpávajúce rozhodovanie. Porozprával mi o pozorovaní sudcov v Izraeli a pravidle, že každé dve hodiny musia niečo zjesť. A vtedy som pochopila, že pre mňa je vyčerpávajúca kontrola jedla a stravovania, a že keď sa celý deň vzorne kontrolujem, večer som taká zničená, že to proste nezvládnem a poruším VŠETKO. Do rúk sa mi vtedy dostala knižka v ktorej sa písalo niečo podobné. Vtedy mi odľahlo a prestala som "chudnúť". Rozhodla som sa, že budem ohľadne jedla pokojná a budem jesť také porcie o ktorých si myslím, že sú adekvátne.

...pokračuje Beáta...

2. Vaša stránka ma ešte pred tým rozhodnutím nadchla a dodnes mi visí na chladničke vytlačené : hlad ? alebo emočný hlad?

Jedným z mojich zlozvykov bolo totiž eliminovanie všetkých možných nepríjemných pocitov jedlom. Vlastným pozorovaním sa som zistila, že zajedanie mi nahrádzalo napríklad aj pitie. Moja jediná kontrola jedla spočíva v otázkach. Som naozaj hladná? / ešte hladná? Ale keď aj po tejto otázke bol výsledok celá zjedená čokoláda, nemala som výčitky, lebo raz za čas môžem zjesť naraz aj celú čokoládu. Častému opakovaniu takýchto situácií som zabránila skladovaním čokolády v aute v skrinke spolujazdca, pretože na jej získanie bolo potrebné vynaložiť príliš veľa energie. Dnes čokoláde nemusím odolávať a viem si dať kocku, dve alebo aj nič a skladujem ju doma.

3. Zistila som, že štruktúra jedla je veľmi dôležitá, pretože keď moje telo nemá to, čo potrebuje, nevie sa dojesť.

V mojom prípade to boli hlavne proteíny, čo ukázali aj výsledky vyšetrenia krvi, mala som ich nedostatok. Opäť mi radil môj najmladší syn, vysvetlil mi aké zdravotné dôsledky môžu vzniknúť z nedostatku proteínov. Poradil mi proteínový nápoj, ktorý mi nechutí.  A tak som si na raňajky začala robiť fantastické jedlo, ovsené vločky s jednou porciou proteínového nápojového prášku.

...pokračuje Beáta...

Po tomto prispôsobení váha išla najprv dolu prudko a potom priam ukážkovo pomaly ale isto, zatiaľ posledných 6 kíl odišlo za 6 mesiacov. 

Ešte mám  podľa BMI 3 kilá nadváhu, viem, že je to len dočasné...

Ak pre Vás mojich pár postrehov bude užitočných, možno len potvrdia to, čo učíte v kurzoch, budem rada a Všetkým Vašim klientom platiacim aj ne platiacim želám, aby našli rovnováhu v živote aj v jedle.

Prajem Vám prekrásne vianočné sviatky a v novom roku veľa úspechov.

Beata stehlikova

Beáta Stehlíková

Beátke ďakujeme, že bola ochotná zdieľať svoje skúsenosti a svoj príbeh s nami všetkými.

Ak máte aj vy podobný príbeh ako Beáta, napíšte nám. Radi váš príbeh uverejníme :) Spoločne tak môžeme inšpirovať a motivovať ľudí k lepšiemu životu bez zbytočných kíl navyše.

A ak už dlhšie bojujete s kilami naviac a stále sa vám nedarí schudnúť, pozrite si 7 videí zdarma, v ktorých získate rady na chudnutie, ktoré nám samotným pomohli schudnúť. Erik schudol 29 kg, ja som schudla 6 kg. Nemáte čo stratiť, akurát tak kilá navyše.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).