7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Jednoduchá technika, ktorá naštartuje "zaseknuté" chudnutie

zaseknute chudnutie.jpg

Začali ste chudnúť, ste nadšení, kilečká pomaličky odchádzajú... Avšak zrazu ste sa dostali do situácie, kedy ste prestali chudnúť. Dodržiavate a stravujete sa rovnako ako doteraz, no prestali ste chudnúť. Váha nie a nie sa pohnúť opäť smerom dole. Je to aj váš prípad?

Existuje jedna účinná technika, ktorá vám pomôže opäť rozbehnúť vaše stagnujúce chudnutie. Aká to je technika? Čítajte ďalej v článku.

Ľudia nám píšu:

"Začala som sa zdravo stravovať, chudnutie sa rozbehlo, no zrazu my váha stagnuje. Kde robím chybu? Ako môžem opäť naštartovať svoje chudnutie?"

Ľudia si budujú nové návyky, zdravo sa stravujú, ale váha neklesá. Ako znova naštartovať stagnujúce chudnutie?

Existuje rôzne spôsoby, no dnes si rozoberieme jednu, veľmi jednoduchú, no zároveň veľmi účinnú technika, ktorá pomohla už viacerým našim absolventom rozbehnúť stagnujúce chudnutie. A môže pomôcť aj vám.

V čom spočíva?

Technika zapisovania si jedálnička

Zapisujte si svoj jedálniček po dobu 1 týždňa.

Po dobu 1 týždňa si poctivo, ale naozaj poctivo zapisujte všetko, čo vložíte do úst. Úplne všetko. Aj keby to mali byť len 3 oriešky. Zapisujte si aj to, čo vypijete. Takisto si píšte, kedy a koľko.

Doslova si urobte jednotýždňový prehľad vášho stravovacie a pitného režimu. Stačí jeden týždeň.

Jednoducho si zapisujte všetko - ČO, KOĽKO a KEDY JETE A PIJETE.

Dôležité je byť v tom naozaj poctivý a dodržiavať to. Predstavte si, že zapísaný jedálniček mi budete musieť poslať napr. na kontrolu, aby som ho pozrela a skontrolovala vaše stravovanie. Vezmite to zodpovedne a spisujte.

Ako táto technika funguje?

90 % ľudí, ktorí túto vyskúšali, mali po týždni cca o 1 kg menej. Sami boli z toho prekvapení a spočiatku tomu neverili.

Čo sa vlastne deje počas tohto jedného týždňa, keď si zapisujete jedálniček?

Vy sa počas daného týždňa naďalej stravujete tak, ako ste sa stravovali. Ale tým, že začínate viac dokumentovať a kontrolovať svoje jedenie, podvedome sa začínate “krotiť” v jedení. Vy si možno myslíte, že jete tak isto, ako ste jedli aj predošlé dni. Ale opak je pravdou. 

Akonáhle ide človek “s kožou na trh”, tak začína jesť inak. Tým, že si musíte zapísať všetko, čo vložíte do úsť, podvedome sa pri jedle rozhodujete inak.

“Keď si dám teraz tento koláčik, budem musieť si ho zapísať do jedálnička. Nebude to veľmi dobre vyzerať..."

“Hmm…..toto si budem musieť zapísať, radšej si to nedám”

Takéto a podobné myšlienky sa vám budú v podvedomí vynárať a na základe toho sa budete robiť rozhodnutia - čo zjete a čo nie - pretože si to budete musieť zapísať.

Ľudia, ktorým sme doporučili túto techniku, takisto krútili hlavou ako možno teraz vy. Ale... po týždni boli prekvapení a šťastní, že sa im chudnutie opäť rozbehlo. Nemáte čo stratiť, akurát kilečká navyše :)

Budete vedieť, čo jete

Minimálne získate prehľad o vašom stravovaní. A človek zostane neraz nemilo prekvapený, keď naozaj zistí, čo v skutočnosti je.

Častokrát si myslíme, že jeme zdravo, že nevyjedáme "blbosti". Ale až keď si začneme spisovať to, čo naozaj jeme, aspoň po dobu 1 týždňa, až potom zistíme, ako na tom naozaj sme.

Prirodzene si nepamätáme všetko, čo sme zjedli

Spýtajte sa sami seba:

"Čo všetko ste jedli včera?"

"A čo predvčerom?"

Niekedy si ani večer v daný deň nepamätáme, čo všetko sme cez deň zjedli... Myslím tým, úplne všetko. Aj tú tyčinku, aj ten koláčik, ktorým nám ponúkli. Ten cukrík v banke, či zopár orieškov, ktorými nás ponúkla kolegyňa.

Pamätajte, že tie najúčinnejšie veci sú tie najjednoduchšie.

Takže, ešte dnes, vezmite papier, pero a začnite so spisovaním jedálnička.

Prípadne môžete využiť aj dnešné skvelé technológie a jedlo si odfotiť. A o týždeň o takomto čase už môžete mať o kilečko menej. 

Rozhodnutie je na vás :)

A ak už dlhšie bojujete s kilami naviac a stále sa vám nedarí schudnúť, pozrite si 7 videí zdarma, v ktorých získate rady na chudnutie, ktoré nám samotným pomohli schudnúť. Erik schudol 29 kg, ja som schudla 6 kg. Nemáte čo stratiť, akurát tak kilá navyše.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).