7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Ako som zhodil 29 kg a objavil, aké krásne je žiť zdravý život

Erik HoffmannMoje meno je Erik Hoffmann, som z Košíc a pred nejakým časom som si kládol tú istú otázku, ako väčšina z Vás:

Prečo je chudnutie tak veľmi ťažké,
neisté a vyložene frustrujúce?

Ako malý chlapec som bol riadne šidlo. Behával som hore, dole, vždy som mal veľa energie na huncútstva. Keď som povyrástol, začal som športovať. Futbal, tenis, bicykel, v zime lyžovanie a korčuľovanie. Strednú školu som ukončil ako dobre stavaný mládenec. 🙂

StužkováPočas vysokej školy to prišlo. Pohyb na čerstvom vzduchu vystriedali večierky s cigaretkou a pivečkom. Dovtedy som nemal žiadnu nadváhu a bol som presvedčený, že tento problém sa ma netýka. A myslel som si, že sa ma ani nikdy týkať nebude.

Omyl.

Veľký omyl.

Pomaly, ale isto začali kilogramy pribúdať. Nie rýchlo. Každý týždeň zopár gramov.

Po vysokej škole som začal pracovať ako programátor. Sedavé zamestnanie, viac stresu, menej pohybu. Žiadna pravidelná strava, skoro žiaden šport. Keď nepočítame ten, ktorý som sledoval v telke s kamarátmi na pive. 🙂

Moje obrovské zlyhanie

Keď som mal 25 rokov, uvedomil som si, že som tučný. Dopracoval som sa až k váhe 100kg. Tak som si povedal, že schudnem. Veď keď som bol mladší, nemal som problém s kilami naviac. Určite to nebude nič ťažké.

Chyba!

Začal som behávať a viac športovať. Po nejakom case išlo zopár kíl dole. No neprešli ani tri mesiace a kilá boli opäť naspäť. Čo je však horšie, pribral som viac ako predtým.

Opäť chyba!

Niečo som síce schudol, ale opäť som nabral ešte viac ako predtým. K tomu sa pridalo ešte aj vyčerpanie a pocit, že i napriek tomu, že chudnem, mám stále menej energie.

Vyskúšal som chudnúť výrazným šporovaním, potom hladovaním,atď.

Bol som z toho nešťastný. 6 rokov a stále dokola. 5 kg zhodil, 7 kg pribral, 9kg zhodil, 11 kg pribral, 10 kg zhodil 13 kg pribral…. Ako na horskej dráhe. Frustrujúce.

Až raz….

Až raz som sa postavil na váhu a zistil som, že mám 110 kg. TFUJ!

Po 6 rokoch trápenia som neschudol ani gram. Ba čo viac? Dokonca som pribral ďalších 10 kg. Stálo to vôbec za to?

Takto som vyzeral po mojich neúspešných snahách schudnúť

Takto som vyzeral po mojich neúspešných snahách schudnúť

Najjednoduchšia cesta bola vykašľať sa na to. Zmieriť sa s tým, že budem do konca života tučný.

Ale povedal som si, že nie. Povedal som si, že to ešte raz skúsim. Posledný krát. Tentokrát ale úplne inak…

Obrovské “NO JASNÉ!”, 
ktoré mi otvorilo oči

Jedno novoročné predsavzatie mi už raz vyšlo. V roku 2008 som prestal fajčiť a nefajčím dodnes. Tak som sa rozhodol, že si dám ďalšie novoročné predsavzatie. Schudnem raz a navždy.

Tak sa začal rok 2012, rok môjho chudnutia. Už som vedel, že chudnutie je v 80% ovplyvnené výhradne stravou.

Sme to, čo jeme.

Ak do tela dávame odpad, čo z nás asi bude? Našťastie, s mojou manželkou (vtedy ešte snúbenicou) Slávkou sme sa začali intenzívnejšie zaujímať o zdravší životný štýl. A pochopil som niečo, čo mi otvorilo oči:

“Erik, keď chceš schudnúť raz a navždy, PRESTAŇ ROBIŤ BLBOSTI:

  • Nehladuj,
  • nedrž diéty, pretože z dlhodobého hľadiska nefungujú
  • začni jesť a žiť zdravšie,
  • netráp svoje telo silou a tlakom, ale choď na to s rozumom.”

Museli sme najprv pochopiť, prečo naše telo funguje tak, ako funguje. Učili sme sa a učili. A pochopili sme, že žiadne klasické ani revolučné diéty nefungujú. Jediné, čo funguje, je zmena životného štýlu.

Začali sme jesť viac ovocia a zeleniny, začali sme sa zdravšie stravovať, športovať a začali sme vitamíny a živiny dopĺňať aj výživovými doplnkami, pretože sme si uvedomili, že dnešná strava už nie je to, čo bývala.

Splnený sen…

Výsledok? Úžasný! Viac energie. Viac sebavedomia. Viac šťastia. Viac zdravia. Viac sily. Úžasné.

Za necelý rok som schudol 29 kg.

Priebeh môjho chudnutia počas 11 mesiacov v roku 2012

Priebeh môjho chudnutia počas 11 mesiacov v roku 2012

Po chudnutí sa mi radikálne zmenšilo aj brucho :)

Po chudnutí sa mi radikálne zmenšilo aj brucho :)

Aj tuk z tváre sa postupne vytratil :-)

Aj tuk z tváre sa postupne vytratil :-)

A dokonca som si splnil ďalší životný sen. Na začiatku roka 2012 som sa zadýchal aj pri zaväzovaní šnúrok na topánkach. Ale vďaka lepšiemu životnému štýlu, tréningu a novo získanej energie zo zdravého jedla som absolvoval v októbri svoj prvým maratón v živote. Nezabudnuteľný zážitok. 🙂

Môj prvý maratón v Košiciach 2012

Môj prvý maratón v Košiciach 2012

Dnes už viem, že chudnúť a žiť zdravšie nie je vôbec ťažké. Jediná cesta, ktorá Vás dovedie k trvalému výsledku je zmena životného štýlu.

Ale ako začať? Je mnoho kníh a článkov o diétach, avšak drvivá väčšina z nich nefunguje. Čo je ešte horšie, môžu dokonca ohroziť aj Vaše zdravie. Preto sme sa so Slávkou rozhodli, že keď už sme svoje životy zmenili k lepšiemu, pomôžeme aj ostatným. Ukážeme Vám správny jasný návod na to, ako žiť štíhlejší, zdravší a šťastnejší život. 🙂

— Erik

PS: Neviete, kde začať? Už ste toho vyskúšali veľa a nedarilo sa vám. Poradíme vám, ako to urobiť s rozumom.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).