7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

BONUSOVÝ zdravý, vianočný fotorecept

Včera ste dostali posledný 7.tip, ako zvládnuť predvianočné nástrahy tak, aby sme nepribrali.

Vo včerajšom tipe ste našli RECEPT na špaldové, čokoládové košíčky.

Dnes v článku nájdete BONUS v podobe fotoreceptu ZDRAVÝCH, SLIVKOVÝCH GULIEK S MAKOM.

Kto miluje mak, príde si na svoje. Mak obsahuje až 12x viac vápnika ako mlieko. Kedysi som mak veľmi "nemusela", dnes milujem jeho chuť.

Čítajte ďalej a podľa FOTORECEPTU si pripravte zdravé jednohubky, ktoré si zamilujete.

Zbožňujem makové dezerty. Viete prečo? Jednak kvôli chuti maku, je špecifický a jednak kvôli tomu, že mak je veľmi ZDRAVÁ a výživná potravina. Mak obsahuje 10-12x viac vápnika ako mlieko.

Kedysi som mak veľmi nemusela, no dnes ho MI-LU-JEM. Tento recept vyberám z elektronickej knihy Zdravé & Sladké Recepy. Táto maková dobrôtka si získa každého, kto je “makový” :) Mak a slivky sú veľmi chutnou a zdravou kombináciou. A naviac.

Guľky vyzerajú štýlovo. Perfektne doladia a spríjemnia atmosféru Vianoc.

 


 

 Suroviny

  • 300 g sušené slivky (môže byť aj 200 g sušené slivky + 100 g hrozienka)
  • 100 g mletý mak + 2 PL celý mak
    + celý mak na obaľovanie (cca 60 g)
  • 100 ml horúca voda
  • 2 PL med (viac, menej podľa chuti)
  • 30 g kokosový olej (nemusí byť, vďaka kokosovému oleja viac stuhnú a zachovajú si svoj tvar,
    naviac je kokosový olej veľmi zdravý)

Postup

1. Nakrájame slivky, pomelieme makslivky

Sušené slivky si nakrájame nadrobno a zalejeme horúcou vodou. Necháme postáť aspoň 15 minút, kým slivky nezmäknú, občas ich môžeme premiešať. Medzitým si pomelieme 100 g maku.

 

 

 

 

hmota

2. Mixujeme
Do mixéra dáme pomletý mak, slivky aj s vodou a pridáme med, každý podľa chuti, ako má rád sladké. Mixujeme, kým sa nám všetko krásne nespojí do lepkavej zmesi. Pridáme roztopený kokosový olej a naposledy premixujeme. Nakoniec pridáme 2 PL celého maku a ručne premiešame.

 

 

 

gulicky z vrchu3. Tvarujeme guličky
Zmes môžeme dať do chladničky na pol hodinku vychladiť, bude sa nám lepšie tvarovať. Z hmoty tvarujeme guličky. Ja osobne preferujem menšie, pretože sa ľahšie jedia, nemusíme si z nich odhrýzať, len si ich celé šupneme rovno do úst.
 A tak nám vznikne aj viac kusov.

 

 

Kto mak nemôže, alebo mu mak nechutí, jednoducho namiesto maku môžete použiť kokos alebo skvelé mleté či sekané oriešky. Prípadne namiesto sušených sliviek môžete použiť aj sušené marhule. Fantázii sa medze nekladú a experimentovať a skúšať sa vyplatí :)

"Prekvapilo ma to, ale tieto guľky sú výborné!!!  Ďakujem"

Iveta Tomiová

Ďalšie zdravé a jednoduché dezerty

Zdravé slivkové guľky s makom sú len jedným z 32 zdravých sladkých receptov z elektronickej knihy Zdravé & Sladké finále.

V tejto elektronickej knihe nájdete ďalších 31 RECEPTOV na zdravé a jednoduché dezerty. Každý recept je pripravený len z 5 ingrediencií a je maximálne jednoduchý a zároveň zdravý.

Čo na recepty hovoria ľudia?

"E-book Zdravé a Sladké Finále som si objednala preto, lebo ma zaujal fakt, že sa v receptoch používa len pár ingrediencií a sú jednoduché, takže ich budem vedieť pripravovať aj s deťmi. A zároveň som tam našla viacero receptov, kde nemusím použiť živočíšnej mlieko, ktoré môj manžel a syn netolerujú. 

Príprava receptov nebola náročná, deti veľmi zaujala a rýchlo sme si pripravili nové dobroty. Deti boli nadšené  Veľmi nám chutili luxusné banánové pralinky a Šťavnatý malinový želé koláčik. Top dezertom však bol lávový koláčik. 

A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú mlsať zdravšie? Nech určite hľadajú zdravšie alternatívy sladkostí, ulahodia tak duši aj telu  Kniha je úžasná, zaujala mňa aj moje deti a manžela."

Andrea de Oliveira

"Sladké a zdravé to je tak hriešna kombinácia, že to nemôžeš neobjednať. Príprava receptov je veeeľmi jednoduchá a veeeeľmi rýchla, milujem tieto recepty. Najviac mi chutí banán v čokoláde, kokosové Bounty, figovo-slivkovo-makovo-kokosové guľky…neviem sa ich zbaviť. Pre mňa TOP je banán v čokoláde. A čo na dezerty hovorí rodina? Tešíme na ďalšie. A ľuďom, ktorí chcú mlsať zdravšie odkazujem, nech neváhajú a mlsajú do bezvedomia...ale s mierou :)"

Daniel Hurai

"Rada maškrtím, tak som využila šancu a rozhodla som sa objednať e-book “Zdravé a Sladké Finále”. Keď maškrty tak radšej zdravé. Zatiaľ som vyskúšala len dva, ale bola som prekvapená ako rýchlo a ľahko sa dajú zvládnuť (ešte musím, ale popracovať na finálnom vzhľade  

Všeobecne mám rada všetky sladkosti bez rozdielu. Vyskúšala som zatiaľ exotické šťavnaté bounty a ľahký medový obláčik, sú super, len sa za nimi zaprášilo, zjedli sa jedným šupom. 100% úspech! Odporučila by som aj ostatným Vašu knihu. Recepty sú jednoduché, ľahko zvládnuteľné a chutné."

Valéria Mederová

A ak už dlhšie bojujete s kilami naviac a stále sa vám nedarí schudnúť, pozrite si 7 videí zdarma, v ktorých získate rady na chudnutie, ktoré nám samotným pomohli schudnúť. Erik schudol 29 kg, ja som schudla 6 kg. Nemáte čo stratiť, akurát tak kilá navyše.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).