7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

3 tipy, ako cvičiť doma

skola chudnutia cvicenie.jpg

V dnešnej uponáhľanej dobe je veľmi náročné si nájsť čas na seba. Sme zavalení úlohami a aby sme ich všetky stihli, pohyb dávame na vedľajšiu koľaj.

Na to, aby sme schudli, cvičenie nie je nutné. No na to, aby sme sa cítili dobre, je pohyb skvelým nástrojom.

Ak chcete zaradiť pohyb do svojho hektického života, chcete sa lepšie cítiť a neviete, ako to všetko skombinovať, v dnešnom článku si povieme, ako si zacvičiť doma a ušetriť tak čas aj peniaze :)

Skĺbiť pracovné povinnosti a čas na seba je v dnešnej dobe náročné, ale nie nemožné. Každý z nás má nabitý pracovný týždeň. Málokto má času nazvyš.

Preto je potrebné s časom narábať ako s drahou komoditou, neplytvať ním a riešiť veci efektívne. Preto v dnešnej dobe sa stalo veľmi populárne cvičenie doma.

Sama cvičím doma a vidím v tom naozaj veľký prínos. Napr.:

 • Šetríte peniaze - ak cvičíte doma, neplatíte drahé permanentky či vstupné do posilky. Jednoducho si zapnete video a cvičíte doma. Jednoduché :)
   
 • Šetríte čas - ak cvičíte doma, nemusíte tráviť čas dochádzaním do a z posilky či telocvične. V pohodlí domova si zacvičíte, osprchujete a pokračujete ďalej vo svojom bežnom živote.

3 tipy ako cvičiť doma

 

1. Vlastné zostavy

Ak ste chodili určitý čas cvičiť do telecvične skupinové cvičenia s vlastnou váhou, môžete sa rozhodnúť, že tie isté cvičenia budete cvičiť doma. Nemusíte nikam chodiť, ale jednoducho si to isté zacvičíte doma.

V tomto prípade je dobré si dané zostavy poznamenať a zapísať konkrétny postup. Na základe toho, čo ste sa v skupinovom cvičení naučili, cvičíte doma naučené zostavy. 

Výhody cvičenia vlastných zostáv
 • vlastné cviky - môžeme si vymyslieť vlastné cviky - zapájame fantáziu
 • upravovať cviky - cviky si môžeme upravovať podľa seba
 • naučené cviky - cvičíme naučené cviky, ktoré sme sa naučili cvičiť
Nevýhody cvičenia vlastných zostáv
 • vymýšľanie cvikov - častokrát nás odradí vymýšľanie cvikov a opakovaní, a tak to po určitom čase môžeme vzdať
 • tvrdšia sebadisciplína - je potrebná tvrdšia sebadisciplína, keďže okrem cvičenia si musíme stanovovať cviky, obmeny a opakovania

2. Youtube videá

Ak sme sa rozhodli cvičiť doma, skvelým inštruktorom a pomocníkom môžu byť pre nás youtubové videá, kde nájdeme kvantum videí s rôznymi cvičeniami. Na stránke www.youtube.com si dokážeme nájsť akékoľvek cvičebné videá. Avšak niekedy to môže byť aj na škodu, pretože menej je niekedy viac. Tých cvičebných videí je naozaj veľa a práve preto musíme vedieť, čo chceme. Nájdete aj videá v slovenskom jazyku, no prevažná časť je v angličtine, čo môže byť pre niekoho veľkou nevýhodou.

Spočiatku môžete byť trochu zmätení, kým si nájdete niečo, čo vám bude naozaj vyhovovať a bude vás baviť. To je tiež trochu nevýhoda youtubových videí - venovanie množstva času výberu videí.

Ukážka cvičenia na youtube.com

VÝHODY cvičenia s youtube videami
 • veľký výberz cvičení - veľký výber rôznych videí
 • veľký výber cvičiteľov
NEVÝHODY cvičenia s youtube videami
 • anglický jazyk - prevaždne videá v angličtine
 • strata času hľadaním videí - strávime príliš veľa času hľadaním správnych videí

3. Fitshaker - online posilka v tvojej obývačke

Fitshaker je vlastne online telocvičňa, fitko. Vďaka nemu si dokážete zmeniť obývačku na fitko. Stačí sa doň prihlásiť a v ponuke nájdete viacero druhov cvičenia. Môžete si vybrať to, ktoré vám aktuálne najviac vyhovuje. Napríklad vyberiete si cvičenie PILATES, po 2 týždňoch zistíte, že už vás nebaví a chceli by ste zmenu. Tak si jednoducho zvolíte iné cvičenie, napr Six pack - krásne bruško a cvičíte podľa nových videí. Je to jednoduché. Ak zistíte, že ťa už cvičenie nebaví, jednoducho zmeníš výber cvičenia a hotovo.

fitshaker

Veľká výhoda je v tom, že pri každom druhu cvičenia máte zostavený program a plán na jednotlivé dni v týždni. Presne viete, čo kedy cvičiť a vôbec nad tým nemusíte rozmýšľať a hľadať nové videá.

Ja obľubujem "pomalé" cvičenia ako je napr. pilates či jóga, za to však veľmi intenzívne. Častokrát si človek môže myslieť, že "pomalé" cvičenie je príliš jednoduché a nemôže byť účinné. Ale opak je pravdou, práve cvičenia, ktoré sa možno na prvý pohľad zdajú byť jednoduché, sú tie najúčinnejšie. 

Je dobré si vyskúšať a zistiť, čo nám vyhovuje a hlavne, čo nás baví. To je základ cvičenia, aby nám robilo radosť, aj keď sa pritom zapotíme :)

Vo FITSHAKERI si môžeš vybrať z rôznych typov cvičení:

 • Pilates
 • PortDeBras
 • Loca Dance
 • Yoga
 • Gravid Yoga
 • Sexy body
 • Mommy Fitness & Toning Interval
 • Baby Fit
 • Dynamic Pump & Aerobic
 • Six pack - krásne bruško
 • Workoutholic a ďalšie....

Ukážka z cvičenia Pilates

Ukážka z Jógy

Ukážka z cvičenia "Six pack - krásne bruško"

VÝHODY cvičenia s FITSHAKEROM
 • rôzne druhy cvičení - výber z rôznych druhov cvičenia (pilates, jóga, krásne bruško, loca dance, portDeBras, sexy body, aerobic...a mnohé ďalšie)
 • videá v slovenskom jazyku - všetky videá natočili slovenské inštruktorky, takže nemôže sa stať, že nebudeš niečomu rozumieť
 • pozeranie videí na tv - možnosť pozerania videí na vašom televízore
 • cvičíte jednotlivé partie - v rámci jedného druhu cvičenia máte niekoľko videí na jednotlivé partie tela
 • všetko prehľadne pod "jednou strechou" - po prihlásení máte všetko pod jednou strechou, nemusíte sa prehrabávať množstvom videí, máte to všetko usporiadané a intuitívne sa viete v tom orientovať 
 • plán a program cvičení na jednotlivé dni - sami si môžete zvoliť intenzitu cvičenia, či budete cvičiť každý deň alebo 2x v týždni
 • rôzne "výzvy do plaviek" a súťaže - organizujú sa rôzne online "výzvy do plaviek" a rôzne súťaže, kde môžete vyhrať hodnotné darčeky. Okrem toho je tam komunita ľudí, ktorí sa delia so svojim skúsenosťami
NEVÝHODY cvičenia s FITSHAKEROM
 • malý mesačný poplatok 5,90 eur

Ešte stále si sa nerozhodla, či je pre teba FITSHAKER to pravé orechové?

Zaregistruj sa hneď teraz a sleduj on-line prenosy z cvičení úplne ZADARMO. Alebo sa môžeš prihlásiť do programu a cvičiť už dnes podľa videí len za 5,90 mesačne.

fitshaker

Sme radi, že niečo také ako Fitshaker vzniklo. Tak ako účastníci nášho kurzu Škola Chudnutia Premium nemusia nikam dochádzať, takisto aj Fitshaker je stavaný podobným spôsobom. Zapneš si videá, buď v počítači alebo na telke a cvičíš. Je to jednoduché. A ako už iste viete, my jednoduché veci milujeme, preto doporučujeme aj Fitshaker.

A pokiaľ chcete začať chudnúť jednoducho, začnite radami zo 7-dňového kurzu Škola Chudnutia ZDARMA a popri tom si budujte návyk pravidelného cvičenia s Fitshakerom.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).