7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Zlatica - za 2 roky dala dole 22 kg

Tehotenstvo je obdobie, kedy žena môže pribrať. Niektorá priberie viac a niektorá menej. Samozrejme, nemôžeme všetky naše kilá zhadzovať na tehotenstvo. Ako je možné, že jedna žena priberie a iná nie? A ako je možné, že jedna žena po tehotenstve schudne a druhá nie?

Aj Zlatica, absolventka online kurzu Škola Chudnutia Premium, si prešla tehotenstvom a tiež mala po tehotenstve problém s nadváhou. Dnes je o 22 kg ľahšia a veľmi si to užíva. Ak chcete zistiť, ako sa Zlatici podarilo po tehotenstve zhodiť 22 kg za 2 roky, čítajte ďalej.

1. Čo spôsobilo, že si v minulosti pribrala? Ako dlho si mala nadváhu?

Ja som veľmi pribrala počas tehotenstva ako skoro každá budúca mamina. Mám 2 deti (6 a 5 ročné). Pri prvom tehotenstve som pribrala 11 kg a pomyslela som si: "No, už by si mohla po 7 mesiacoch aj začať chudnúť." Ani som poriadne nezačala a lekár mi oznámil že budeme mať druhé dieťatko. Pri druhom tehotenstve som zasa pribrala 11 kg. Bola som ale šťastná, že mám 2 krásne zdravé detičky.

Keď som išla s deťmi na prechádzku a stretla som asi po 6 mesiacoch kamarátky, s ktorými som bola na pôrodnici a mali postavu modelky, priznám sa, závidela som im tú postavu, pretože ja som stále mala 22 kg naviac. Na váhe sa mi stále ukazovalo číslo 78 - 79 kg. Pri mojej výške 158 cm to bolo hrozné. Sama sebe som sa nepáčila a aj som si poplakala. Hovorím si: "Plačom a obdivovaním druhých neschudnem."

Screen Shot 2015-09-23 at 21.03.21

Zlatka so svojou rodinou.

2. Čo všetko si skúšala pred Školou Chudnutia?

Začali rôzne diety a aj lieky na chudnutie. Takto som sa trápila 3 roky. Schudla som 5 kg, lieky som vysadila. Po nejakom čase sa postavím na váhu a tam číslo 79 - 80 kg. Super a teraz čo?

3. Keď si sa rozhodovala, či vstúpiš do ŠCH, mala si nejaké pochybnosti? Dôverovala si nám od začiatku? Prečo si sa nakoniec rozhodla vstúpiť? 

Našla som na internete Školu Chudnutia - 7 lekcíí zdarma. Boli tam rôzne príbehy o tom, ako ľudia schudli. Veriť alebo nie? Skúsim, veď čo môžem stratiť. Tučná som už aj tak. Prihlásila som sa. Kilá išli dole pomaličky, ale išli.

Screen Shot 2015-09-23 at 15.10.34

Zlatica si dnes svoju váhu užíva naplno.

4. Ako sa ti chudlo so Školou Chudnutia? Bolo to ľahšie alebo ťažšie ako predchádzajúce spôsoby?

Najskôr to bolo ťažké. V mojom jedálničku bolo málo zeleniny a ovocia, musela som zmeniť svoj jedálniček, veľa vecí som sa zbavila a objavila nové jedlá. Nepoznala som napr. ovsenné vločky, biely jogurt...

Vieš, ja som nemala problém zjesť aj 2 veľké čokolády na posedenie a večer pri telke 2 balíčky chipsov, pokojne aj 3x do týždňa. Na raňajky som si dávala šalát v majonéze alebo sladké pečivo. Vyprážané jedlá som milovala a káva musela byť so šľahačkou.

5. Čo bolo pre teba TOP rada zo Školy Chudnutia, čo ti najviac pomohlo?

Pre mňa bolo TOP to, že som lenivá na cvičenie a v Škole Chudnutia to odo mňa nikto nevyžadoval. Pohyb, je potrebný, ale že postačí aj chôdza. Mne nerobilo problém prechádzanie sa aj 2 hodiny doobeda a 2 hodiny večer.

6. Aký konkrétny výsledok si dosiahla so Školou Chudnutia?

S pomocou Školy Chudnutia sa mi podarilo schudnúť za 2 roky 22 kg. Teraz vážim 58 kg a som so sebou spokojná, nehanbím sa ísť na kúpalisko a obliecť si kraťasy.

7. Čo sa u teba zmenilo po Škole Chudnutia? Ako sa cítiš? Čo na to hovorí tvoje okolie?

Najviac som bola asi potešená, keď ma jedna známa, ktorú som stretla v meste po 2 rokoch a neodzdravila ma. Na druhý deň ma vyhľadala a ospravedlnila sa mi, že ma nespoznala a musela sa susedy opýtať, kto vlastne som.

8. Čo by si doporučila a odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť?

Slávke a Erikovi ďakujem za veľa. Získala som väčšie sebavedomie, lepšiu postavu a hlavne veľký úsmev na tvári a zmysel pre humor. Odporúčam každému.

Ak aj vy chcete konečne schudnúť a váhu si aj udržať, podobne ako Zlatica, tak začnite chudnúť jednoducho, začnite chudnúť pomocou rád zo 7-dňového kurzu zdarma.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).