7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Detoxikácia – Ako správne detoxikovať organizmus

O detoxikácií sa popísalo už množstvo informácii, hrnú sa na nás z každej strany. Ale vieme naozaj, kedy je najlepšie detoxikovať? Ako správne detoxikovať? Stačí jeden deň v týždni, alebo jeden týždeň v roku? Na všetky tieto otázky odpovedala Slávka v rádiu Regina. Vypočujte si rozhovor :)

 

Vypočujte si rozhovor tu:

5-minutový záznam z rozhovoru na tému detoxikácia v rádiu Regina so Slávkou si môžete stiahnuť nižšie alebo vypočuť priamo tu na stránke:

sipka 1.png

3 tipy z praxe ako detoxikovať organizmus

Ak ste rozhorov počúvali pozorne, určite ste zistili, že správna detoxikácia je jednoduchá:

1. Detoxikujte pravidelne

Najčastejšou chybou pri chudnutí je to, že detoxikáciu ľudia podstupujú len jeden deň, alebo jeden týždeň. Naše telo má v sebe množstvo toxínov každý deň (či sa nám to páči, alebo nie) a potrebuje ich zo seba vylúčiť. Jedzte pravidelne veľa ovocia a zeleniny a prejdite na zdravší životný štýl. Radšej po menej, ale v pravidelných dávkach. Urobte si každý deň detoxikačným.

2. Začnite postupne

Krok po kroku – ďalšou chybu pri chudnutí robia ľudia v tom, že sa snažia zmeniť všetko naraz v jeden deň. Povedia si, že budú zdravšie žiť, piť viac vody, veľa športovať… Lenže táto zmena je obrovská a naše telo si na ňu potrebuje HLAVNE psychicky zvyknúť. Ak mu naložíme veľa hneď na začiatku, stane sa to, čo sa stalo už určite väčšine z nás. Po týždni – dvoch to jednoducho nevydržíme a povieme si, že nemáme pevnú vôľu. Lenže to nie je pravda.

Dokážeme zmeniť náš život k lepšiemu. Postupne a malými krokmi. Začnite tým, že si každý deň dáte aspoň kúsok ovocia na desiatu a kúsok zeleniny na olovrant. A robte to tak 30 dní vkuse, kým si vaše telo zvykne. Po mesiaci to už bude pre vás automatický zvyk a môžete prejsť k ďalšiemu.

3. Prekyslenie organizmu

Naš organizmus prekysľuje veľa nezdravých jedál, ktoré príjimame. Naopak, zelenina je prevažne zásadotvorná. Preto ak budeme jesť veľa zeleniny, neutralizujeme kyslosť nášho organizmu. Preto naučme sa jesť viac zeleniny.

Je to beh na dlhú trať a nestačí sa detoxikácií venovať len jeden deň v týždni alebo v mesiaci, pričom po ostatné dni bude naša strava nezdravá. Je úplne zbytočné mučiť sa nezmyselnými, radikálnymi a prísnymi detoxikačnými kúrami, ktoré dlho nevydržíme. Ak sa vydáme na cestu zdravého životného štýlu a budeme postupne meniť svoje návyky krok po kroku, tak si naše telo prirodzene zvykne na zdravú stravu.

Ak chcete schudnúť raz a navždy, ak chcete, aby vaše telo bolo zdravé a s čo najnižším počtom  toxínov, ak chcete mať viac energie a chuti do života, tak sa začnite stravovať zdravšie. To je prvý krok. Prvý krok, ktorý veľa ľudí pozná, ale skoro nikto ho nerobí. A pritom je taký dôležitý!

Neviete kde začať? Chceli by ste aj schudnúť, zdravšie žiť, ale akosi neviete nájsť odrazový mostík? Nevadí. Zapojte sa do nášho internetového kurzu na chudnutie zdarma, aby ste načerpali všetky dôležité ifnormácie, ktoré sú na štart nevyhnutné. Každý deň dostanete 1 video s radami na chudnutie. Kurz je nezáväzný a je zdarma. Veľa zdaru :)

Dole do komentárov nám môžete napísať, či ste sa už o detoxikáciu pokúšali a ako sa vám darilo :)

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu s manželom Erikom vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).