7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Má takmer 70 rokov a schudla dokopy 19 kg

“Po prechode je veľmi ťažké schudnúť.”

“Ja už mám po 50tke, to už sa nedá.”

“Jem stále rovnako a teraz po 50tke sa to na mňa lepí a nedá sa schudnúť.”

Tieto a ďalšie slová počúvame od žien, ktoré prekročili hranicu 50tky a sú v prechode. Hovoria, že schudnúť sa nedá. Ale… všetko sa dá, keď sa chce. Milena, absolventka Školy Chudnutia Premium je toho príkladom. Vyspovedali sme ju a ona sa s nami podelila, ako sa jej chudlo so Školou Chudnutia a ako to bolo predtým, kým začala chudnúť. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako sa jej podarilo schudnúť aj napriek tomu, že má 70 rokov.

Milena Burianková je absolventkou online video kurzu Škola Chudnutia Premium. Jej príbeh ako aj príbehy ďalších absolventov, ktorí schudli, sú pre nás skvelým impulzom na to, aby sme mohli pomôcť ďalším a ďalším ľuďom získať zdravší život a štíhlejšiu postavu. Príbeh Mileny je zároveň motiváciou pre tých, ktorí stoja na rázcestí rozhodnutí. Či sa pustiť do ďalšej diéty, alebo sa vydať na cestu zdravého životného štýlu, tak, ako to urobila Milena.

Mileny sme sa opýtali niekoľko otázok. Práve jej príbeh môže byť aj pre vás tým správnym nakopnutím a motiváciou urobiť svoje životné rozhodnutie a konečne schudnúť natrvalo. Tak poďme na to :)

Milena, čo spôsobilo, že si v minulosti pribrala? Ako dlho si mala nadváhu?

Kým som aktívne športovala, tak mi telo nerobilo naschvály. Keď som oslávila päťdesiatku, tak hneď za ňou dorazili zmeny k horšiemu, ako vo výzore, tak aj v psychike. Tieto zmeny spôsobil predčasný prechod. Do toho prišiel ešte aj vnútorný smútok, chaotické stravovanie a zásadnou chybou bola aj zmena šatníka. Pod originálnymi modelmi som schovávala nielen faldy, ale aj pravdu, ktorú som vôbec nechcela počuť.

Zahrnula som sa prácou, doma som zakázala debaty na tému “bacuľky” a vždy som od toho odvádzala pozornosť a radšej som riešila cudzie problémy ako tie svoje. Takže pri výške 176 cm a z pôvodnej váhy 67 kg (po 2 deťoch) som postupne dosiahla váhu 93 kg. A to som mala niečo po šesťdesiatke. Dnes mi chýba do 70-ky 1 rok, ale moja váha sa hýbe dlhodobo medzi 74 a 75 kg, bez toho aby som vyzerala ako indiánska babička :) takto mi je fajn.

Čo všetko si skúšala pred Školou Chudnutia? (diéty, tabletky, jedálničky, prípravky na chudnutie, rôzne programy, cvičenia.) A s akým výsledkom? Ako si sa cítila s kilami naviac?

Asi ako každá ženská, som dlhodobo hľadala skôr dôvody a výhovorky, ako spôsoby, ako s tým zatočiť. Prešla som si od neznášanlivosti chudých, cez nočné hody až po úteky schovať sa za nadbytok povinností, len aby som sa nemusela vystaviť očakávania druhých. Až kým som pochopila, že to chcem zmeniť kvôli sebe. Že sa chcem vrátiť k telu, ktoré som mala rada a aj k ľahkosti bytia, ktoré som doteraz len predstierala. Utieklo veľa vody, kým som to vnútorne prijala a začala to skutočne brať ako ozdravovanie ducha.

Načítala som more kníh na tému správneho chudnutia, došlo aj na tabletky na chudnutie. Moja netrpezlivosť ma zas a znova ukecávala, nech to s tou zdravou výživou nepreháňam. Pred desiatimi rokmi som prestala jesť mäso (nielen z etických dôvodov) a kým som zladila potreby tela s uvedomelou improvizáciou, tak som často skrývala za “maskovacie” výhovorky. Došlo mi, že potrebujem nad sebou “dohľad”.

 

MILENA predMILENA PO

    Milena pred chudnutím. 93 kg.                           Milena po chudnutí. 74 kg.

 

Keď si sa rozhodovala, či vstúpiš do Školy Chudnutia, mala si nejaké pochybnosti? Dôverovala si nám od začiatku? Prečo si sa nakoniec rozhodla vstúpiť?

Posledný pokus, ako sa spoľahnúť na svoju vôľu, mi odštartovala knižka “Nebola som veľká, bola som tučná”. Dnes jej rozumiem a často si pripomínam nejaký receptík. Ale vtedy mi táto kniha urobila radosť tým, že ja tak tučná predsa nie som… Pre Školu Chudnutia som sa rozhodla preto, aby som bola “pod dohľadom” a v kolektíve. Vaše radostné spomínanie na vlastné faldíky, ktoré išlo ruka v ruke s odpustením sebe, ma fascinovalo. Neprehovárala som sa vôbec. Dodnes mám na chladničke váš Megaťahák, ktorý je večnou inšpiráciou čo nakúpiť, aby som uspokojila svoje chute. Moje telo malo to, čo potrebovalo a ja som mala rýchly prehľad možností.

Ako sa ti chudlo so Školou Chudnutia? Bolo to ľahšie alebo ťažšie ako predchádzajúce spôsoby?

Školička hrou, to je moje gusto, rovnako tak aj zdieľanie s ostatnými mi robí dobre. Takže som si vážne urobila radosť, bez toho, aby som vtedy tušila akú veľkú. Rodina si tiež začala všímať, že je dobre. Prestali ma pokúšať… “To si daj, veď tá omrvinka ti ​​predsa nemôže ublížiť”. A manžel hoci mäso stále je, raňajkuje a večeria podľa mojich nôt, len na obed má trikrát týždenne mäso. Už to nie je o diéte, ale o životnom štýle. Dobre ste ma nasmerovali :)

Čo bolo pre teba TOP (rada, vec) zo Školy Chudnutia, čo ti najviac pomohlo?

MILENA po2Pre mňa boli TOP spomínané zdieľania s ostatnými a otvorené debaty, ktoré mi prídu ako “burza skúseností”. Váš spôsob komunikácie je fajn, bez tieňa mentorovania, stále z Vás srší radosť z faktu, že ste si veľa zažili osobne a viete ako na nás, hehe :) Každý si môže odkrojiť ten kúsok eufórie od ľudí, ktorím sa podarilo posunúť k vytúženej méte.

Vrátila som sa k pohybu. Nord Walking je moja súčasná láska. Bývame v predhorí Jireských hôr, čo je ponuka, ktorú by bolo škoda odmietnuť. Keď je zlé počasie, chodím si užiť “letné lyžovanie” na Kettler, čo je mašinka, kde si odbehnem cca 3 km a doma sa doladím cvičením Piatich Tibeťanov.

Aký konkrétny výsledok ti pomohla dosiahnuť Škola Chudnutia?

Moja najväčšia váha bola 93 kg. Už pred Školou Chudnutia som chudla, ale moja váha mi kolísala hore-dolu. Škola Chudnutia mi prišla do cesty práve v tomto čase kolísania váhy. Keď som začala chudnúť so Školou Chudnutia, mala som 86 kg. Počas kurzu sa mi podarilo zhodiť 6 kg a po kurze som schudla ďalších 6 kg, takže dokopy 12 kg.

Po kurze som pokračovala v chudnutí ďalej podľa Vašich rád. Začala som chodievať do Centra zdravia, kde som sa chodila vážiť. Tam mi išlo hlavne o to, či je telo počas chudnutia dobre vyživené… a mám to potvrdené, že idem dobre. Teraz už tam 8 mesiacov ani nechodím a domáce váha mi dnes čerstvo oznámila, že som na 74 kg. Viac ani nechcem, takto som spokojná.

Takže celkovo od kedy som začala chudnúť, mám dole 19 kg, 93 kg na začiatku, 74 kg teraz.

Čo sa u teba zmenilo po Škole Chudnutia? Ako sa cítiš? Čo na to hovorí tvoje okolie?

Prihlásila som sa do už zmieneného Centra zdravia, kam čas od času zabehnem zistiť, čo na moju snahu povie ich váha, ktorá pozná, či chudnem zdravo. Občas si “doladím” špajzku o čaje a kávičku, čo neškodia ani bývalým bacuľkám ani tým súčasným. A tiež doplním ochutený proteín, ktorý istí moje vegetariánstvo. Dobrovoľne slúžim ako živý dôkaz, že keď sa želanie premení na skutok, tak je to jednoducho aj vidieť.

Čo by si doporučila a odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť?

Čo odporučiť? Určite nech nepočúvajú “domácich ani cezpoľných” poradcov, ale nech mažú do školičky, v ktorej je na začiatku “bucľato”, ale srdečne. A keď kolektív schudne, pocit srdečnosti zostane a k nemu sa pridá aj pocit šťastia, ktorý na rozlúčku namiesto medailí rozdá krídla všetkým absolventom, ktorí sa naučili spoľahnúť sami na seba.

—-

Milenka, ďakujeme, že si sa s nami podelila o svoje skúsenosti. Veríme, že tento tvoj príbeh inšpiruje a motivuje množstvo ľudí, ktorí sa podobne ako ty, vydajú na cestu zdravého životného štýlu a dosiahnu výsledky, s ktorými budú spokojní.

Ak aj vy chcete konečne schudnúť a váhu si aj udržať, podobne ako Milena, tak začnite chudnúť jednoducho, začnite chudnúť pomocou rád zo 7-dňového kurzu zdarma.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).