7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Zdravé čokoládové košíčky

Blížia sa Vianoce… Ja viem, tešíte sa. Tak ako ja. :)

Ale už sa v hlavách rodia záblesky. “Hmm, opäť bude veľa jedla. Bojím sa, že priberem. Zase na začiatku roka sa budem musieť trápiť, aby som Vianočné papanie zhodila!”

Poznáte to?

Ale vôbec to takto byť nemusí. Existujú totiž recepty, ktoré sú zdravé a véééľmi chutné. To mi verte.

So Slávkou sme pre vás vyprosíkali od našich kamarátov Petra a Lucky jeden recept na vianočný zdravý koláčik. Hotová mňamka. Veď sa sami presvedčíte. Oni totiž v spolupráci s ďalšími inštruktorkami pripravili fantastickú knižku Z fitka do kuchyne.

Čokoládové RAW košíky

Slávka je obrovský fanda jednoduchosti a rýchlosti. Preto pre vás vyberáme tento super recept.

Najprv sa navnaďte. Hoďte očkom na výsledok:

Zdravé čokoládové košíčky - hotová mňamka

Zdravé čokoládové košíčky – hotová mňamka

Utrieť slinky, preglgnúť a ideme na to.

Úvodné slová priamo od autorky Lucky:

Tento recept je veľmi jednoduchý a doteraz chutil všetkým, ktorí košíky ochutnali. Výber semiačok je na Vás, podľa toho, čo máte radi. Ďatle košíkom dodajú úžasnú sladkú chuť a orechy, či semiačka ich „napumpujú“ zdravými nenasýtenými omega-3 mastnými kyselinami, ktoré sú skvelé pre naše srdce, vitamínmi (vitamín B, vitamín E, vitamín D), či minerálnymi látkami (selén, horčík, železo).

Čo potrebujeme

 • 1 hrnček ďatlí
 • 1/3 hrnčeka slnečnicových semiačok
 • 1/3 tekvicových semiačok
 • 1/3 ľanových semiačok
 • 1 hrnček vlašských orechov
 • 1⁄4 hrnčeka strúhaného kokosu

Na polevu:

 • RAW čokoládu alebo kvalitnú horkú čokoládu
 • kokosový olej

Ako na to:

 1. Ďatle si rozmixujeme ponorným mixérom a zamiešame do nich všetky semiačka, orechy a kokos.
 2. Zmes naplníme do kovových košíčkov.
 3. Vrch polejeme rozpustenou čokoládou a odložíme do chladničky.
 4. O minimálne hodinku vyberieme z chladničky, povyberáme z košíčkov a môžeme ponúkať hostí :)

Dobré tipy k receptu:

Sušené ovocie, čiže aj ďatle vždy pred použitím dobre umyte. Čo sa týka vlašských orechov, najlepšie a najzdravšie sú čerstvo vylúskané. Čokoládu vám odporúčam kúpiť s čo najvyšším obsahom kakaa.

Čo je RAW strava

Počuli ste už o RAW strave? Je to tzv. „živá strava“, pretože sa pri nej používajú potraviny, ktoré nie sú chemicky, či tepelne upravované. Kým živočíšna strava vytvára v organizme väčšinou kyslé prostredie, obsahuje zdroj skrytého cholesterolu a nasýtených mastných kyselín, RAW strava je zásaditá s dostatkom vlákniny. Zároveň chráni aj pred civilizačnými chorobami, ako sú cukrovka a obezita. Tento recept spĺňa všetky faktory RAW food. :)

Ako Slávka zvykne vravieť: “Aj zdravá potravina sa v neprimeranom množstve stáva nezdravou.” Takže všetko s mierou :) Dobrú chuť.

“… chcem takýchto receptov viáááác”

Ak vám táto veta kričí v hlave, tak sa pozrite na stránku našich kamarátov, kde je viac info o ich ebooku. Pripravili ju so špičkami medzi inštruktorkami na Slovensku a v Česku. My sme ich knižku videli a poviem vám len jedno slovo: “MŇAM” :)

Ak máte aj vy nejaký recept, ktorý je zdravý a zároveň si po ňom oblizujete prstíky, rýchlo s ním do komentárov.

Ak máte kamarátku, ktorej by sa tento recept zišiel, pošlite jej odkaz na túto stránku. Nech aj ona má zdravšie Vianoce :)

Šťastnééé a veselééé :)

Pokiaľ vás sladkosti stále ovládajú a vyskúšali ste množstvo diét a neúspešne, začnite chudnúť jednoduchým spôsobom. Prihláste sa ešte dnes do 7-dňového kurzu zdarma, kde každý deň dostanete 1 video s radami na chudnutie. Kurz je nezáväzný a je zdarma.

A ak ste sa rozhodli mlsať zdravším spôsobom, začnite si pripravovať sladké, zdravé dobroty z e-booku Zdravé a Sladké Finále, kde nájdete 32 zdravých, sladkých dobrôt, sladkostí a koláčikov.

Autor: Erik Hoffmann

Erik zápasil 5 rokov s nadváhou. Skúšal schudnúť rôznymi spôsobmi, no vždy opäť pribral. Až nakoniec pochopil, ako trvalé schudnutie funguje. Erik schudol 29 kíl a váhu si dodnes drží. Prečítajte si jeho celý príbeh. Spolu s manželkou Slávkou vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde ľuďom pomáhajú schudnúť bez diét a trápenia. Erik sa zaujíma hlavne o psychológiu chudnutia a stratégie, ktoré pri minimálnom úsilí prinášajú obrovské výsledky.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).