7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Ľudia, ktorí vám pozitívne zmenia pohľad na život

Áno, učíme ľudí ako jednoduchým spôsobom schudnúť. Ale život nie je len o chudnutí…

Predstavte si, že nevidíte stromy, slnko, ani vašu rodinu. Nepočujete melódie vašej obľúbenej piesne ani hlasy svojich milovaných. Ísť do cukrárne, na plaváreň, maľovať alebo robiť čokoľvek, na čo si pomyslíte, je zrazu nepredstaviteľné.

Pričom pre nás zdravých ľudí sú tieto činnosti úplne bežné a samozrejmé. Robíme ich každý a neuvedomujeme si ich. Ale …

Ale existujú ľudia, pre ktorých tieto činnosti nie sú také samozrejmé a bežné. Pre ktorých je vykonávanie týchto (pre nás bežných) činností výnimočné. A niekedy aj veľmi náročné. A práve takýto ľudia sú odkázaní na pomoc iných.

Títo ľudia NECHCÚ naše POĽUTOVANIE. Chcú, aby boli súčasťou sveta zdravých ľudí.

Aj vy môžete prispieť k zlepšeniu ich životov. Staňte sa jedným z tých ľudí, ktorí podporujú životy ľudí spoločensky znevýhodnených. Môžete prispieť buď finančným darom priamo na účet (uvedený nižšie pod článkom) alebo formou darovania 2% z vašich daní.

Aj málo stačí, aby sa svet stal krajším a lepším. Kliknite na tlačítko like a zdieľajte toto video so svojimi priateľmi. Už len šírením tejto informácie prispejete a nepriamo pomôžete.

Maják, nezisková organizácia
www.Majak-no.sk
262181 4372 / 1100 Tatra banka, a. s.

ArtEst, občianske združenie
Hopi Hope, sociálne divadlo
www.ArtEst.sk
www.DivadloHopiHope.sk
4350 282 405 / 3100 Sberbank Slovensko, a.s.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu s manželom Erikom vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).