7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Po dlhých 5 rokoch konečne schudla

Ďalšia absolventka Školy Chudnutia odhaľuje svoje chudnutie. Jarka, ktorej sa nedarilo 5 rokov schudnúť ani gram, má dnes dole 6 kg. A to bez obávaného hladovania, z ktorého mala strach. Kilá naviac jej spôsobovali nepríjemné pocity – cítila sa stále horšie, unavenejšie, chorľavejšie a hlavne škaredo, nepríťažlivo. Kilá naviac so sebou priniesli komplexy a začali aj problémy vo vzťahu s manželom.

Dnes je z Jarky nový, vysmiaty, spokojný a pokojný človek. Každý v okolí je užasnutý, ako sa jej podarilo schudnúť. Jej manžel je šťastný, že sa ich sexuálny život vrátil do normálu a celkovo je ich vzťah pokojnejší.

Prečítajte si príbeh Jarky, ktorá milovala pocit “prežratia” a z toho príjemnú únavu. Príbeh, v ktorom vám prezradí svoje pocity ale aj skúsenosti, ktoré jej pomohli konečne schudnúť.

1. Čo spôsobilo, že si v minulosti pribrala?

Zmenila som fyzicky aktívne zamestnanie na sedavé.

Ako dlho si mala nadváhu?

5 rokov.

20140815_105343

Jarka na dovolenke so svojou dcérkou. Rok 2014.

2. Čo všetko si skúšala pred Školou Chudnutia? (diéty, tabletky, jedálničky, prípravky na chudnutie, rôzne programy, cvičenia….)

Bola som lenivá niečo skúšať, občas som si šla zabehať, ale nechcelo sa mi… Jedla som niekedy aj trikrát varené tučné jedlo, milovala som ten pocit prežratia, príjemnú únavu… Až dovtedy, kým som každý mesiac pribrala kilo a začala som jedlo obmedzovať. No prišiel večer a jedenie z nudy bolo silnejšie, než odhodlanie chudnúť.

Cítila som sa stále horšie, unavenejšie, chorľavejšie a hlavne škaredo, nepríťažlivo,začala som mať komplexy a začali aj problémy vo vzťahu s manželom.

20140815_105349

Jarka pred chudnutím na dovolenke, rok 2014.

3. Keď si sa rozhodovala, či vstúpiš do ŠCH, mala si nejaké pochybnosti?

Mala som pochybnosti, že: “No heeej jasne… Ďalšia blbosť nejaká s jojo efektom.”

Len čo som si pozrela prvé video, tak som si povedala…. “Hmmmmm, tak títo ľudia hovoria presne tak, ako to ja cítim, nepodporujú žiadne prípravky, neobmedzujú jedlo…”

Dopozerala som posledné video a povedala som si: “Idem na to…”

po pribrati

Jarka pred chudnutím.

Prečo si sa nakoniec rozhodla vstúpiť?

Chcela som naozaj zmenu, či na váhe, či po zdravotnej stránke… Cítila som sa už fakt nezdravo a telo mi to aj dávalo najavo. Uvedomovala som si, že žijem nezdravo, len som si nevedela predstaviť, že by som mala hladovat. A keď som počula vaše príbehy, že ste sa neobmedzovali a nehladovali a keď ste na tu nejakú obľúbenú lahôdku chuť mali, tak ste si dali. Len v menšom množstve. A to pozitívne myslenie a videnie sa už vtedy tak, ako sa vidieť chcete.

Skúsila som to… Zrušila som všetko nezdravé, nakúpila kopec ovocia a zeleniny a prežierala sa a prežierala… do slova… Svet sa mi zmenil asi po troch dňoch konzumácie 80% ovocia a zeleniny, keď prešlo to štádium detoxu, keď som bola unavená…

Na štvrtý deň som nemala problém ráno vstať. A keď som si dala prvý pohár čerstvo odsťavenej ovocnej šťavy, bola to božská chuť. Zrazu akoby bolo všetko okolo krajšie, chutnejšie, jasnejšie, veselšie… Bola som šťastná, vysmiata, deti sa ma pýtali:” Mami, tebe čo je?” Už tretí mesiac je manžel spokojný, že som kľudná, vysmiata, milá, prítulná…

4. Ako sa ti chudlo so Školou Chudnutia? Bolo to ľahšie alebo ťažšie ako predchádzajúce spôsoby?

Bola som skeptická. 5 rokov sa mi nepodarilo schudnúť ani gram, aj keď som nejedla skoro žiaden cukor, skoro žiaden chlieb. Vždy som si vravela: “Veď ja žijem celkom zdravo…” Nevedela som, že sa dá ešte zdravšie.

Keď som zmenila ŽIVOTNÝ ŠTÝL a nedala som sa na DIÉTU, zrazu to krásne šlo dole. Za mesiac 2 kg dole ako nič.

5. Čo bolo pre teba TOP (rada, vec) zo Školy Chudnutia, čo ti najviac pomohlo?

Nedrž diétu. Zmeň životný štýl. Toto mi zvoní denne v ušiach a toto som si vzala k srdcu.

6. Aký konkrétny výsledok si dosiahla so Školou Chudnutia?

Za 3 mesiace 6 kg dole, zdravotný stav sa zlepšil.

 

po schudnuti 2

po schudnuti

Jarka po schudnutí fotená mobilom v zrkadlovom odraze.
Kvôli zrkadlovému odrazu je tetovanie na druhej strane. Začiatok roka 2015.

DSC_0222_20150623_141800

Jarka po schudnutí. Jún 2015.

7. Čo sa u teba zmenilo po Škole Chudnutia? Ako sa cítiš? Čo na to hovorí tvoje okolie?

Po mesiaci zmeny životného štýlu, som mala hepatalky v norme (pred polrokom som nevedome dostala žltačku typu B). Kazdý je užasnutý, že ako som schudla. Manžel je šťastný, že sa náš sexuálny život vrátil do normálu a celkovo náš vzťah je pokojnejší. Som nový, vysmiaty, spokojný a pokojný človek… Normálne ešte stále nechápem, že takto po dlhej dobe sa môže človek zase dobre cítiť.

8. Čo by si doporučila a odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť?

Majte sa radi a doprajte si ten pocit šťastia. Zmeňte svoj život k lepšiemu, vezmite si k srdcu slová Slávky a Erika tak, ako ja.

po pribrati_20150623_141800

Ešte blondínka Jarka pred chudnutím. Po schudnutí zmenila nielen životný štýl ale aj farbu vlasov.

Jarka, gratulujeme ku krásnemu výsledku. Sme radi, že si sa vydala na cestu zdravého životného štýlu a že si sa rozhodla zmeniť svoj život k lepšiemu. Taktiež nás veľmi teší, že si bola ochotná podeliť sa s nami o svoj príbeh a tak inšpiruješ a motivuješ ostatných ľudí ku zmene.

Ak aj vy chcete konečne schudnúť a váhu si aj udržať, podobne ako Jarka, tak začnite chudnúť jednoducho, začnite chudnúť pomocou rád zo 7-dňového kurzu zdarma.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).