7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Fotky s fantastickými ľuďmi

Počas našej práce, ale aj súkromného života sme mali možnosť stretnúť sa s veľkým počtom FANTASTICKÝCH ľudí. Ľudí z oblastí zdravia, osobného rozvoja, biznisu. Tu je niekoľko z nich.

Mark Dzirasa

Mark Dzirasa – expert na dosahovanie úspechu a duševného pokoja

Andy Winson

Andy Winson – pomáha ľuďom objaviť ich vnútornú silu, NLP tréner, fantastický rečník, autor bestselleru Mysli, Konaj, Zbohatni

Peter Sklár - herec, známy ako Alinko z Maf Story

Peter Sklár – herec, známy ako Alinko z Maf Story

Eric Ho - majiteľ najväčšej továrne na recykláciu gúm a ocele v Anglicku, majiteľ desiatok reštaurácií

Eric Ho – majiteľ najväčšej továrne na recykláciu gúm a ocele v Anglicku, majiteľ desiatok reštaurácií

 

Manželia Mirka Peťková a Mark Anastasi - Mirka je zakladateľka summitu Inspired Women a špecialistika na hypnopôrody, Mark je autor svetového bestselleru Laptop Millionaire a špecialista na internetový marketing

Manželia Mirka Peťková a Mark Anastasi – Mirka je zakladateľka summitu Inspired Women a špecialistika na hypnopôrody, Mark je autor svetového bestselleru Laptop Millionaire a špecialista na internetový marketing

Vlado a Tina Zlatošovci

Vlado a Tina Zlatošovci – špecialisti na výživu, extrému silu a šport

 

Pavel Říha

Pavel Říha – expert na budovanie návykov a internetový podnikateľ

Libor Činka

Libor Činka – hypnoterapeut, autor bestselleru Ovládnete svůj mozek

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).