7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Čo nás deti naučia o chudnutí. Behom 1 minúty!

“Ja mám nadváhu v génoch, my to máme v rodine.”

“Moja babka aj moja mama mala nadváhu.”

“Aj moje deti sa už guľatejú. S tým ja už nič nenarobím.”

Je vám to povedomé?

Takéto a podobné vyjadrenia vychádzajú z úst ľudí, ktorí nevedia schudnúť. A pripisujú to IBA génom. Netvrdím, že gény nehrajú svoju rolu. Hrajú, ale iba z veľmi malej časti, cca 10 %.

Je tu však niečo iné, čo má OMNOHO väčší vplyv.

SKUTOČNÁ príčina nadváhy

Naše deti nás môžu o chudnutí naučiť veľa. Deti sú kópiou svojich rodičov. Robia presne to, čo vidia, že robia ich rodičia. A samozrejme aj v stravovaní kopírujú svojich rodičov. Aj my sme deti svojich rodičov. Aj my sme sa od nich naučili rôzne návyky. A nielen tie dobré. To platí aj pri jedle.

Ak rodičia vedú nezdravý život, majú nesprávne stravovacie návyky, ich dieťa sa naučí presne to isté. Pretože to vidí. Zbytočne budeme deťom hovoriť:

“Nejedz sladkosti, jedz viac ovocia, neseď za počítačom a hýb sa trochu ….”

Keď my sami to nerobíme.

Tvoje činy kričia tak hlasno, že nepočujem, čo hovoríš

MY musíme ísť príkladom. MY musíme žiť zdravšie, hýbať sa, jesť zdravo a mať správne stravovacie návyky. Pretože deti kopírujú to, čo vidia.

Deti vidia činy, nie slová. Slová sú zbytočné

Už keď sme sa my “naučili” nesprávne stravovacie návyky od našich rodičov, neznamená to, že naše deti ich musia mať tiež. My to môžeme zmeniť. Pokiaľ budeme žiť tak, ako chceme, aby žili naše deti.

Mám otázku:

Čo ste si pri pozeraní tohto videa uvedomili? Aj vy ste si spomenuli na nejaké zlozvyky, ktoré ste “obkukali” od svojich rodičov? Napíšte to do komentárov dole.

Máte viac kíl? Nechcete, aby vaše deti boli obézne? Aby zdedili vaše návyky?

Tak začnite od seba. Aplikujte jednoduché pravidlá na chudnutie. Prihláste sa ešte dnes do 7-dňového kurzu zdarma, kde každý deň dostanete 1 video s radami na chudnutie. Kurz je nezáväzný a je zdarma.

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu s manželom Erikom vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).