7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

Dôkaz: Chuti na sladké sa dá zbaviť ZA PÁR sekúnd

Veľmi veľa ľudí, ktorí sa snažia schudnúť, nevie odolať sladkému. Hovoria:

“Ja nedokážem schudnúť. Nemám pevnú vôľu.”

Chyba!

Chudnutie nie je o pevnej vôli. Chudnutie je o sile emócií. Či si to priznáme, alebo nie, faktom je, že naše životy riadia emócie. Lomcujú s nami zľava doprava a rozum posielajú do…

Do ústrania :)

Skvelá správa je:

Emócie môžeme využiť aj vo svoj prospech

Náš kamarát Andy Winson bol našim hosťom na seminári Škola Chudnutia Naživo. Učastníci priamo na sebe zažili techniku, ktorú volá Stratégia Terminátora.

Ale chceli sme, aby ste ju mohli zažiť aj vy.

Andy bol v TV Markíza a postaral sa tam o menší ŠOK. Túto techniku predviedol v priamom prenose bez toho, aby na ňu upozornil moderátorov.

Neveríte, že sila emócií funguje? Tu máte DÔKAZ:

Jasné. V Markíze nebolo toľko času, aby Andy popísal, ako presne stratégia funguje,  KROK ZA KROKOM. Kedy a za akých podmienok ju použiť.

Ale…

Aspoň vidíte, že NAOZAJ funguje. Žiadna pevná vôľa, ale sila emócií.

Vždy, keď máte chuť na niečo nezdravé, máte na výber. Môžete si to dať, alebo použijeteStratégiu Terminátora.

Čo si o tom myslíte? Napíšte váš názor do komentárov. Sme na vaše ohlasy zvedaví :)

PS: Ak sa vám stále nedarí schudnúť, vykašlite sa konečne na diéty a skúste niečo iné. Poradíme vám, ako schudnúť jednoducho. Prihláste sa ešte dnes do 7-dňového kurzu zdarma, kde každý deň dostanete 1 video s radami na chudnutie. Kurz je nezáväzný a je zdarma.

A ak ste sa rozhodli mlsať zdravším spôsobom, začnite si pripravovať sladké, zdravé dobroty z e-booku Zdravé a Sladké Finále, kde nájdete 32 zdravých, sladkých dobrôt, sladkostí a koláčikov.

Autor: Erik Hoffmann

Erik zápasil 5 rokov s nadváhou. Skúšal schudnúť rôznymi spôsobmi, no vždy opäť pribral. Až nakoniec pochopil, ako trvalé schudnutie funguje. Erik schudol 29 kíl a váhu si dodnes drží. Prečítajte si jeho celý príbeh. Spolu s manželkou Slávkou vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde ľuďom pomáhajú schudnúť bez diét a trápenia. Erik sa zaujíma hlavne o psychológiu chudnutia a stratégie, ktoré pri minimálnom úsilí prinášajú obrovské výsledky.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli:

Prevádzkovateľ webu Naturka, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 29619/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).