7 VIDEO LEKCIÍ ZDARMA

Každý deň získajte 1 video. Začnite sledovať prvé video s radami na chudnutie ešte dnes.

Zadajte svoje krstné meno a vašu e-mailovú adresu a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO LECKIU CHUDNUTIA, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli.

6. TIP zo série Ako zvládať predvianočné nástrahy, aby sme nepribrali (6/7)

Predposledný, 6.tip zo série Ako zvládať predvianočné nástrahy, aby sme nepribrali, je tu.

Už teraz sa mnohí z vás tešia na vianočné nič nerobenie. Na vianočné rozprávky, kysnutie na gauči a jedlo. Ale stáva sa aj vám, že ste po Vianociach viac unavení ako pred sviatkami? Nič sa vám nechce a ste ako vymenení?

V dnešnom tipe si povieme, čo robiť počas Vianoc, aby sme si ich na jednej strane vychutnali v plnej paráde, ale na druhej strane, aby sme neboli po sviatkoch viac vyčerpaní ako pred nimi. Čítajte ďalej.

Vianoce okrem jedla a trávenia času v kruhu rodiny a blízkych, nesie so sebou aj sladké nič nerobenie. Dlhšie vyspávania ako zvyčajne, pozeranie rozprávok, leňošenie a povaľovanie sa na gauči. Poznáte to?

Do Vianoc chceme postíhať aj nemožné, makáme na 200% a prídu Vianoce a my totálne vypíname. Ale totálne.

Ovládač od telky v ruke, poloha ležmo, koláče na stole. Čo viac si priať.

Ale...po Vianociach zistíme, že to ničnerobenie nás v konečnom dôsledku unavilo ešte viac, ako poriadny výkon pred Vianocami. Ako je to možné?

A naviac, ak sa človek nudí, o to viac jedla zje. Nudou tak môžeme akurát dospieť k nechceným kilám naviac. Ak ste sa rozhodli, že tieto Vianoce budú iné, ako tie predošlé, že si váhu počas Vianoc udržíte, verím, že aj oddychovať budete inak, ako len na gauči s ovládačom v ruke a koláčmi v ústach.

Oddychujte aktívne

Oddych neznamená len ležanie, ničnerobenie, povaľovanie na gauči a spanie. Aktívny oddych je aktivita, kedy oddychujete, ale zároveň niečo aktívne robíte.

Robíte inú činnosť ako vo zvyčajné dni. Môže to byť nejaké vaše hobby, na ktoré vám počas bežných pracovných dní nezostáva čas. Napríklad čítanie zaujímavej knihy, ktorú neustále odkladáte kvôli vašim neodkladným povinnostiam. 

Urobte si skvelý čaj, vyberte si knihu, ktorá vás priťahuje, otvorte a začnite čítať. Ak si nájdete knihu, ktorá vás priťahuje, budete ju doslova "žrať". 

Pri knihe strácate pojem o čase

Zažili ste situáciu, kedy ste sa tak začítali, kedy vás kniha tak vtiahla do deja, že ste stratili pojem o čase? Že ste nepotrebovali ani jesť? Okolný svet pre vás neexistoval.

Čítanie kníh je skvelým aktívnym oddychom, ktorý vás počas Vianoc určite zabaví. A rozhodne z toho nebudete takí unavení, ako keby ste len ležali a ponevierali sa sem a tam.

Takže úloha pre vás. Zamierte do svojej knižnice a vyberte si zopár knižiek, ktorá vás zaujímajú. Pripravte si ich na vianočný čas. Dajte si ich niekde na oči, aby priťahovali vašu pozornosť, aby ste si na nich počas Vianoc spomenuli a mohli tak aktívne oddychovať.

Svieža prechádzka zimnou prírodou

Ak Vás knihy nepriťahujú, nevadí. Nie každého baví čítanie kníh. Je to úplne v poriadku. A čo tak prechádzka zimnou prírodou? Teplo sa oblečte a šup na vzduch. Môžete so sebou vziať svojho manžela, kamarátku, alebo celú rodinu. Alebo ak máte radi prechádzky o samote, tak si vezmite slúchadlá a vašu obľúbenú hudbu a vychutnávajte príjemné melódie v kombinácii s čerstvým vzduchom a pohybom.

Ten pocit, keď sa vrátite vyzimení po prechádzke...Vyštípaná, studená tvár sa pomaličky v teple začína ohrievať... a vy si urobíte fajnový teplý čajííček. Poznáte ten pocit? Ja ho doslova milujem. Keď prídem zo zimy a v teple sa postupne roztápam. Úúúúúúžasnéé.

Ak máte doma deti, vytiahnite ich vonku. Vezmite sánky a šup na svah. Nielen deti potrebujú zábavu. My dospelí ju potrebujeme častokrát oveľa viac ako deti. Deti v dnešnej doby trávia omnoho viac času za počítačom a tabletom a my dospelí ani nehovorím.  Sme zavalení prácou a nevieme si nájsť čas na seba.

Dospelí potrebujú zábavu viac než deti

Urobte si rodinnú sánkovačku a zoberte si so sebou do termosky čaj. Horúci čaj vždy chutí najlepšie v studenom prostredí. Staňte sa deťmi, preneste sa späť do detských čias a vybláznite sa. Vypnete hlavu a prídete domov príjemne unavení. Ale určite nie znudení a unavení ničnerobením.

Oprášte korčule a bavte sa

A čo tak oprášiť zimné korčule a trochu ponaťahovať telo na ľade? Že neviete korčuľovať? A čo na tom záleží? Nejdete predsa na súťaž krasokorčuľovania. Kašlite na to, prehoďte korčule cez plece, vytiahnite deti alebo kamarátku a zabavte sa na ľade.

Jednak spálite nejaké kalórie, jednak sa zabavíte. A jedlo vám bude po fyzickej aktivite lepšie chutiť. Nebudete len doma sedieť a vyjedať zásoby. Ale vydáte trošku energie na vzduchu a budete sa cítiť lepšie nielen fyzicky, ale aj psychicky.

Biliard alebo bowling?

No a pre tých, ktorí majú radšej aktivity vo vnútri, tak tip pre vás, čo tak si zahrať biliard? Vymeňte ovládač od telky za tágo a hneď vás prejdú aj myšlienky na jedlo. Na hrách je super to, že dokážu človeka pohltiť tak, že sa plne sústredí len na prítomnú chviľu a nič iné pre neho neexistuje.

A keď ste ešte nikdy neskúšali hrať bowling, tak vám to rozhodne odporúčam. Zabavíte sa, naučíte sa novú hru a zaposilujete si. Gule sú v rozmedzí cca od 8 kg do 15 kg.... Hra môže byť zároveň aj cvičením... a najlepšie, keď sa rozhodnete bowling hrať vo väčšej partii ľudí. O to väčšia sranda to je. Toľko smiechu, koľko zažijete pri bowlingu, ste ešte nezažili. Rozhodne to stojí za skúšku, čo myslíte?

Verím, že tieto Vianoce budú pre vás iné, minimálne v tom, že budete aktívne oddychovať a aj vďaka tomu si budete vedieť váhu udržať. Držím vám palce a prajem krásne predvianočné obdobie :)

Ak ste sa rozhodli tento rok ozdraviť vianočné pečenie a koláče, tak si upečte koláče z e-booku "Zdravé a Sladké Finále". Nájdete v ňom 32 sladkých prekvapení, ktoré vám ušetria časa ktoré pripravíte z dostupných, ale pritom zdravých surovín.

A ak už dlhšie bojujete s kilami naviac a stále sa vám nedarí schudnúť, pozrite si 7 videí zdarma, v ktorých získate rady na chudnutie, ktoré nám samotným pomohli schudnúť. Erik schudol 29 kg, ja som schudla 6 kg. Nemáte čo stratiť, akurát tak kilá navyše a ušetriť

Autor: Slávka Hoffmannová

Slávka skúšala schudnúť pomocou jedálničkov. Zistila však, že ju veľmi obmedzujú. Začala sa zaujímať o to, ako si môže jedlo vyskladať tak, aby ju to neobmedzovalo, chudla a stravovala sa zdravo. Slávke sa podarilo schudnúť 6 kg. Prečítajte si Slávkin aj Erikov celý príbeh. Spolu vytvorili internetový kurz Škola Chudnutia, kde pomáhajú ľuďom chudnúť jednoduchšie a s trvalým výsledkom. Slávka sa zameriava hlavne na zloženie stravy a výživu, hľadá spôsoby, ako sa stravovať zdravo, jednoducho a pritom stráviť v kuchyni čo najmenej času.

Povedali o nás

"...prečo som sa rozhodla vstúpiť do Školy Chudnutia PREMIUM? Ja neviem prečo som sa tak rozhodla, riadila som sa pocitom - toto je to čo chcem.

Chudlo sa mi veľmi jednoducho. Šlo to ako po masle. Najviac mi pomohla Technika 80/20 a štart/stop. Schudla som 12 kg a vyše 50 cm. Teraz sa cítim skvelo, lebo si váhu držím a to je už fakt dlho. Začala som v roku 2013. So školou chudnutia to jednoducho môže byť na trvalo, vo forme a bez nadváhy."

Marta Morvai (schudla 12 kg a 50 cm) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM
sipka 1.png

7-DŇOVÝ KURZ
CHUDNUTIA

>> ZDARMA <<

Pozrite si videá, ktoré vám konečne odhalia tajomstvá účinného chudnutia bez hladoviek, diét a počítania kalórií. 7 dní, ktoré prevrátia naruby všetko to, čo ste si o chudnutí mysleli.

Nižšie kliknite na tlačítko SPUSTIŤ PRVÉ VIDEO, zadajte svoje meno a e-mail a každý deň počas nasledujúcich 7 dní vám príde na váš e-mail 1 video ZDARMA.

sipka2.jpg

Pozri si prvé
video zo 7-dňového
kurzu ZDARMA

"...so Školou Chudnutia sa chudlo ľahšie, pri stravovaní bol široký výber potravín. Páčilo sa mi hlavne to, že dopoludnia si môžem dať sacharidy v podobe celoz. rožka a pod. Celkovo som schudla 8 kg, mám lepšiu vitalitu, ohybnosť, viac sa pohybujem v prírode. Zdravšie sa stravuje aj moja rodina, cítim sa vitálne a komfortnejšie. A čo by som odkázala ľuďom, ktorí chcú schudnúť? Treba začať, určite to prinesie pozitívnu skúsenosť do života."

Eva Fečiková (schudla 8 kg) absolventka kurzu Škola Chudnutia PREMIUM

Vezmite si zdarma svojich 7 VIDEO LEKCIÍ hneď teraz:

Zadajte svoje krstné meno a váš e-mail a my vám KAŽDÝ deň počas 7 dní pošleme na uvedený e-mail 1 VIDEO lekciu chudnutia, ktorá vám obráti TOTÁLNE naruby všetko, čo ste doteraz o chudnutí vedeli: